W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

2021 nabor slider zlobek wt

slider wakacje 2021 janowicza

REGULAMIN REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA ARTYSTYCZNO – JĘZYKOWEGO ART SCHOOL 

 

 

 

1. O przyjęciu do Przedszkola Artystyczno –Językowego ART SCHOOL decyduje kolejność zgłoszeń ( data złożenia ankiety w siedzibie przedszkola ).

2. Rodzice są powiadamiani telefonicznie lub elektronicznie.

3. Rodzice dzieci przyjętych do przedszkola zobowiązani są do:

* podpisania umowy w terminie 7 dni od daty otrzymania pozytywnej decyzji komisji,

* wpłacenia wpisowego w wysokości 400 zł. w dniu podpisania umowy,

* dostarczenia aktu urodzenia dziecka ( kopia ),

* w przypadku nie podpisania umowy w podanym terminie, następuje skreślenie dziecka z listy,

* rodzice dzieci znajdujących się na liście rezerwowej o wolnych miejscach zostaną powiadomieni telefonicznie.

 

Serdecznie zapraszamy Rodziców naszych obecnych i przyszłych wychowanków do dzielenia się wszelkimi uwagami, wątpliwościami i sugestiami. Czekamy na Państwa zarówno w przedszkolu, jak i pod adresem:

 

Przedszkole ART SCHOOL

10 – 692  Olsztyn ul. Janowicza 2a   tel. 89 - 523-69-10 lub 606-202-910