W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Kadra

Kadrę pedagogiczną przedszkola Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracy wychowawczej, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę.

Dyrektor Przedszkola Art School - Joanna Kileńska - magister edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel dyplomowany, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, dyplomowany logopeda, absolwentka "Kursu kwalifikacyjnego dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą", nauczyciel z ponad 20 - letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi młodszymi szkoły podstawowej, twórczyni licznych programów autorskich, realizatorka wielu nowatorskich projektów unijnych, pomysłodawczyni, założycielka i osoba prowadząca Gabinet Wspierania Rozwoju i Edukacji Dzieci i Młodzieży LOGOS, lider ogólnopolskiego projektu "Szkoła Współpracy", uczestniczka licznych szkoleń i kursów, m.in.: „Profesjonalista prawa pracy", „Organizacja prozdrowotnego systemu żywienia w szkołach", „Dyrektor nowoczesnego przedszkola w poszukiwaniu multimedialnych rozwiązań", „Praktyka stosowania prawa w oświacie", „Organizowanie pomocy psychologiczno – pedagogicznej", „Zasady organizacji pracy szkoły" w ramach projektu systemowego "Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół za szczególnym uwzględnieniem II i IV etapu edukacyjnego", „Ewaluacja jako narzędzie uczenia się ludzi i rozwoju szkoły / placówki edukacyjnej.

Asystentka Dyrektora Przedszkola Art School oraz Zarządu Olsztyńskiej Grupy Edukacji Dziecięcej EDU – Aleksandra Głowacka, Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunki finanse i rachunkowość oraz Politechniki Gdańskiej na kierunku kadry i płace. Jestem osobą uśmiechniętą, otwartą, lubiącą kontakt z ludźmi.”

Koordynator ds. dydaktyczno – wychowawczych – Katarzyna Orzechowska – wychowawczyni grupy 3-latków. "Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej, ukończyłam studia na kierunkach Pedagogika wczesnoszkolna i pedagogika przedszkolna z logopedią oraz studia II stopnia z Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Praca nauczyciela jest dla mnie nie tylko zawodem, ale i pasją. W mojej pracy kieruję się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, każde wnosi do niej mnóstwo radości. Staram się otaczać dzieci troską oraz zrozumieniem. Uśmiech moich przedszkolaków jest dla mnie największą motywacją do pracy. Na co dzień jestem mamą dwójki dzieci spędzanie z nimi czasu sprawia mi wiele satysfakcji i dzięki temu czuję się w 100% spełnioną osobą. Poza tym uwielbiam jazdę na rowerze, dobrą muzykę i wieczorne seanse filmowe."

Koordynator ds. dydaktyczno – wychowawczych – Sandra Koczara -„Jestem magistrem Pedagogiki, aktualnie wychowawcą grupy 5,5 latków. Wybór mojej zawodowej drogi jest efektem połączenia zawodu z pasją. Praca z przedszkolakami daje mi wiele satysfakcji. Dokładam największych starań by swoimi zajęciami przyczynić się do lepszego startu naszych dzieci w szkole. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci Filipa i Liliany. Interesuję się sportem i muzyką. Wolny czas lubię spędzać z rodziną.”

Adriana Fydrych - nauczyciel - wychowawca grupy 2,5 latków. „Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Pedagogika. Licencjackie o specjalności Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Studia magisterskie o specjalności Diagnostyka Pedagogiczna z Edukacją Międzykulturową na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Praca z dziećmi wymaga od nas wiele cierpliwości oraz kreatywności. Swoją praktykę odbyłam w placówkach przedszkolnych oraz w szkole. W wolnym czasie prowadziłam zajęcia animacyjne dla najmłodszych. W pracy z dziećmi staram się patrzeć na każdego wychowanka indywidualnie. Pokazywać świat przez działania praktyczne, ponieważ uczą one samodzielności już od najmłodszych lat. W dzieciach cenię szczerość oraz otwartość. Zależy mi, aby najmłodsi czuli się przy mnie bezpiecznie oraz komfortowo.”

Sylwia Różycka – Wróbel - wychowawczyni grupy 4,5 latków. „Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz studiów magisterskich na kierunku Terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka zdolnego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Swoją wiedzę i umiejętności staram się stale poszerzać, uczestnicząc w różnych formach doskonalenia zawodowego.

Odbyte szkolenia, m.in. „Dziecko z cukrzycą w placówce oświatowej” czy „Kompetencje kluczowe, jako recepta na skuteczną integrację świata dziecka i dorosłego” pozwalają mi na zgłębienie wiedzy merytorycznej jak i praktycznych umiejętności potrzebnych w pracy nauczyciela z dziećmi z różnymi potrzebami. Wykonywany zawód daje mi ogromną satysfakcję, napędza do działania. Najszczerszym podziękowaniem za trud i wysiłek wkładany w pracę są uśmiechnięte twarze dzieci. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka. „Radość dziecka – ze szczerych – najszczersza.” W wolnych chwilach przyjemność sprawia mi studiowanie literatury dotyczącej form wspomagania rozwoju dzieci.”

Alicja Pelc- wychowawczyni grupy 5 latków, logopeda

„Z wykształcenia jestem  logopedą, nauczycielem. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Mam wiele zainteresowań, które próbuje ze sobą łączyć. Jedne z nich zamieniłam w zawód, a inne m.in. rękodzieło artystyczne wykorzystuje do uatrakcyjnienia oraz urozmaicenia zajęć. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, a ich zadowolenie motywuje mnie do dalszego działania.”

Joanna Czekaj -33lata. Zodiakalny bliźniak. Absolwentka pedagogiki społecznej, resocjalizacyjnej i penitencjarnej. Jestem osobą odpowiedzialną i sumienną. Szczerą i bezpośrednią. Jestem osobą otwartą a co za tym idzie nawiązywanie kontaktów nie sprawia mi trudności. Szybko się uczę i dostosowuję do nowych warunków. Potrafię pracować w zespole jak i na samodzielnym stanowisku. Jestem dyspozycyjna i ambitna a powierzone mi obowiązki wykonuję z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Ewa Paprocka -urodziłam się 14 października 1994r. – Dzień Nauczyciela ???? w Sztumie i tam spędziłam 19 lat swojego życia. Po maturze wyjechałam na studia do Olsztyna. Zdecydowałam się na kierunek: Pedagogika o specjalności Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna uzyskując stopień licencjata. Następnie stwierdziłam, że odpowiednim kierunkiem będzie dla mnie specjalność: Terapia Pedagogiczna i wspomaganie dziecka zdolnego, uzyskując tu stopień magistra. W trakcie studiów w latach 2016-2018 pracowałam dorywczo w Kinie Helios. Natomiast w kwietniu 2018r rozpoczęłam pracę w żłobku - Opieka Dzienna „Groszki”. W listopadzie 2018 zaś zmieniłam pracę i jednocześnie grupę wiekową na 6-latki w Przedszkolu Miejskim nr 5 w Olsztynie. Swoje wykształcenie uzupełniam także dodatkowymi kursami, m.in. kurs animatora czasu wolnego, podstawowe szkolenie w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej; kurs na wychowawcę wypoczynku prowadzone przez Centrum Szkoleniowe IntoTheWord; animacja przedszkolna i żłobkowej prowadzony przez Centrum Szkoleniowe IntoTheWord (2018r.) oraz kurs Terapii ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia diagnoza terapia masaż organizowany przez firmę ProCentrum. (2019r.). Co robię w wolnym czasie?  Spędzam go aktywnie, czyli: jeżdżę na rowerze, robię zdjęcia, chodzę na spacery, do kina, a podróżując ładuję na nowo baterie W wolnej chwili gotuję, ale także uwielbiam odpoczywać i chociaż przez chwilę nic nie robić.”

Język angielski – lektor języka angielskiego - Adrianna Sochacka -„Z wykształcenia jestem anglistką i posiadam przygotowanie pedagogiczne. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku „Filologia angielska” oraz filologiczne studia magisterskie ze specjalnością nauczycielską w zakresie nauczania języka angielskiego. Jestem osobą o radosnym usposobieniu i cenię kontakt z dziećmi. Słowa Benjamna Franklina „Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.” to moje motto w pracy. Wierzę, że języka angielskiego może nauczyć dziecko wykorzystując jego naturalne wrodzone zdolności, włączając do tego ruch i zabawę.”

Taniec i Balet - Beata Kulgajuk – Instruktor Tańca w Szkole Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy. Przygodę z tańcem rozpoczęła 7 lat temu i nadal rozwija swoją pasję. Jako instruktor w szkole tańca pracuje od 2014 roku.Pozytywną energią i niespotkanym podejściem stara się rozwinąć w dzieciach pasję, wprowadzając ich w emocjonalny i pasjonujący świat tańca. „Taniec to nie tylko liczenie stopni w arabesque albo ile piruetów zdoła zrobić tancerz, to sztuka w której trzeba znaleźć równowagę między wieloma rzeczami, równowagę, w której znajdzie się siebie i wrodzone możliwości”  Roberto Bolle.

Kodowanie i programowanie, j. angielski – Wiktoria Kordalska – „Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunku edukacja wczesnoszkolna z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną oraz studia magisterskie o specjalności wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Posiadam kwalifikuje umożliwiające naukę języka angielskiego. Od dwóch lat zdobywam doświadczenie w prowadzeniu zajęć z elementami kodowania. Ukończyłam szkolenia, które pozwalają prowadzić zajęcia z kodowania i programowania. Jestem osobą optymistycznie nastawioną do życia, otwartą na ludzi. Kocham podróże oraz aktywnie spędzać wolny czas. W swojej pracy staram się być odpowiedzialna, konsekwentna i obowiązkowa. Lubię prace z dziećmi i ich niespożytą energię, chęć do działania i ciekawość świata. Dokładam wszelkich starań, aby odkrywać dziecięce potencjały i stwarzać warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju naszym podopiecznym. Codzienne uśmiechy na twarzach dzieci są najpiękniejszym podziękowaniem za zaangażowanie w moją pracę.”

Artschoolowy Świat Muzyki i Tańca i Rytmika - Iwona Woźnicka-Chwiołka – „Od ponad 30 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą w różnych placówkach oświatowych zajmuje się edukacją muzyczną, muzykoterapią i rytmiką. Po skończeniu studiów na kierunku Wychowanie Muzyczne rozpoczęła wielką muzyczną przygodę. Od 14 lat pracuje ze słuchaczami olsztyńskich uczelni. Zajęcia ruchowo - taneczne oraz instrumentarium Orffa - są Jej pasją, którą stara się zainteresować teraz Uczniów Art School.”

Zajęcia z cyklu Pływające dzieciaki – Basen - Aleksandra Harpak – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia, instruktor Rekreacji Ruchowej - specjalność Pływanie, Ratownik Wopr, Sędzia Polskiego Związku Pływackiego Klasy II, absolwentka kursów: Proprioceptive Neuromuscular Facilitation- Pnf Podstawowy, Funkcjonalna Ocena I Terapia Tkanek Miękkich, Metoda Halliwick 1 Stopień, Podstawowych Zabiegów Resuscytacyjnych i Automatycznej Defibrylacji Zewnętrznej, Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Szachy - Mirosław Kaznowski – II kategoria szachowa. Wiceprezes klubu szachowego do spraw organizacyjno-szkoleniowych UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn. Sędzia II klasy z uprawnieniami międzynarodowymi FIDE (sędziowanie m.in. Mistrzostwa Polski Juniorów lata 2017 i 2018, Półfinały Mistrzostw Polski 2018, w obecnym roku będę sędziował na Półfinałach Mistrzostw Polski w Olecku w dniach 22-27 września, koordynator i sędzia główny Wojewódzkiej Ligi seniorów w 2018 i 2019 ). Prowadzę zajęcia szachowe od 6 lat głównie szkoły podstawowe oraz przedszkola, ale również zajęcia indywidualne

Warsztaty koncentracji uwagi z elementami jogi - Magdalena Jarońska – „Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego na kierunku Wczesna Edukacja, pedagogiem - animatorem turystyki, sportu i rekreacji, instruktorką jogi dla dzieci, edukatorem kodowania i programowania, Praca z dziećmi jest dla mnie przyjemnością. Osiąganie przez nie sukcesów jest zarówno moim powodzeniem.”

Malarstwo i rysunek - Ewa Zawalich – „Jestem nauczycielem wychowania technicznego i plastyki. Moja pasją jest rysunek i malarstwo. Jestem osobą kreatywną, a praca z dziećmi daje mi bardzo dużo satysfakcji.”

Taniec i kultura ludowa - Katarzyna Demkowicz – „Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończyłam studia na kierunku pedagogika opiekuńcza, socjoterapia, a także medycyna rodzinna. Od najmłodszych lat interesuję się tańcem. Próbowałam swoich sił w różnych stylach tanecznych, lecz najdłużej zajmuję się tańcem ludowym. Poza pracą w przedszkolu, wciąż czynnie biorę udział w szerzeniu kultury ludowej poprzez muzykę i taniec.”

Akademia Informatyki i Robotyki COODi -  Robotyka – Michhał Gardziejewski - „W naszą pracę wkładamy serce, czas i wielkie pokłady pasji. Spełniamy się w tym, co robimy. Jest to zawód dla nas stworzony i naszym celem jest poszerzanie zakresu zajęć. Przez lata obserwujemy jak popularne stają się zajęcia robotyki wśród rodziców i jak bardzo chcemy inwestować w nasze dzieci. Staramy się dawać taką możliwość i sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Zajęcia prowadzone są przy użyciu klocków Lego z serii Mindstorm oraz WeDo. Są to zaawansowane zabawki, które możemy składać i rozkładać oraz dodatkowo programować. Na zajęciach uczymy dzieci języka programowania oraz jego stosowania. Dajemy zadania do wykonania i nadzorujemy cały proces. Nasze roboty potrafią reagować na światło, obraz, dźwięk i potrafią wykonywać również nasze polecenia. Są to świetne pomoce dydaktyczne, dzięki którym Twoje dziecko być może stanie się w przyszłości inżynierem czy naukowcem.”

Nauka gry na instrumentach – Pianino, Gitara, Flet oraz zajęcia wokalne– Alicja Czulewicz - „Po skończeniu studiów na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim zajmowałam się nauczaniem gry na instrumentach, kierowaniem zespołami wokalnymi. Po jakimś czasie chciałam spróbować czegoś innego i zajęłam się sprzedażą, obsługą administracyjną. Lubię żyć niestandardowo, a zajęcie się zawodowo innymi rzeczami niż szkolnictwo, poszerzyło moje spojrzenie na wiele spraw. Do tej pory jednak, największą moją pasją jest nadal muzyka i inspirowanie młodych osób do zajmowania się sztuką, zgłębianie rożnych postaw humanistycznych oraz tworzenie trwałych relacji, dzięki którym możemy wspólnie rozwijać nasze "małe dzieła"."

Kadra Przedszkola Art School mabardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzega i rozumie ich potrzeby. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej.
W swojej pracy, wykorzystuje najnowsze koncepcje, metody i formy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Posiada uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów. Uwzględnia indywidualne podejście, zapewniając czas i uwagę każdemu dziecku.
Nasi nauczyciele są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.

Przedszkole Art School współpracuje z Zespołem Wczesnego Wspomagania Rozwoju działającym w naszej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Art-sukces” oraz w  Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 1 w Olsztynie. W Przedszkolu działa "Punkt konsultacyjny dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z problemami wychowawczymi, emocjonalnymi i poznawczymi".

Terapia logopedyczna - Joanna Kileńska - dyplomowany logopeda, terapeuta prowadzący Gabinet Wspierania Rozwoju i Edukacji Dzieci i Młodzieży LOGOS - przeprowadza badania w celu wykrycia ewentualnych wad wymowy, organizuje indywidualną terapię logopedyczną, podczas, której prowadzi zabawy i ćwiczenia wspierające prawidłowy rozwój mowy dziecka. Prowadzi również cyklicznie zajęcia z cyklu "Zabawa słowem" mające na celu rozwój słuchu fonematycznego dzieci oraz spotkania z rodzicami w ramach Punktu konsultacji logopedycznych.

Logopeda i neurologopeda, terapeuta ręki, oligofrenopedagog –  Kamila Skowrońska - „Dlaczego wybrałam pracę nauczyciela? Odpowiedź jest prosta… uwielbiam pracować z dziećmi.  Każdy dzień spędzony z nimi przynosi mi coś nowego, nowe doświadczenia, przeżycia oraz wspólnie osiągnięte sukcesy, małe i duże.  W trakcie pracy nauczyciela dostrzegłam różne potrzeby dzieci, którym chciałam sprostać, dlatego ukończyłam studia logopedyczne i oligofrenopedagogiczne oraz ciągle wzbogacam swój warsztat pracy przez szkolenia i warsztaty. W dzieciakach tkwi ogromny potencjał, który pragnę rozwijać i daje mi to ogromną satysfakcję.”

Logopeda - Aleksandra Wiszowata – „Ukończyłam studia logopedyczne I i II stopnia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Podczas studiów udzielałam się w Studenckiej Poradni Logopedycznej UWM, gdzie miałam pod opieką dzieci i osoby dorosłe, jednak to praca z najmłodszymi cieszyła mnie najbardziej. Logopedia to niezwykle ciekawa i szeroka dziedzina nauki, dlatego nieustannie staram się rozwijać zawodowo poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Zajęcia z przedszkolakami staram się prowadzić w formie zabawy, by dzieci nie tylko usprawniały swoją wymowę i zdolności komunikacyjne, ale również miały z tego frajdę. Od zawsze lubiłam zajęcia plastyczne i manualne, co udało mi się połączyć z pracą dzięki ukończeniu szkolenia Terapia ręki i zaburzeń motoryki małej. Chętnie wplatam elementy tej terapii w ćwiczenia logopedyczne. Praca z dziećmi nieustannie mnie zaskakuje i uczy czegoś nowego. Daje mi też dużo satysfakcji, a sukcesy i postępy moich podopiecznych sprawiają mi ogromną radość.”

Terapia Integracji Sensorycznej, Provider metody Neuroflow ATS – treningu przetwarzania słuchowego, neuropsychologiczna diagnoza dziecka – Magdalena Majdecka - Pedagog, nauczyciel dyplomowany, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej. Absolwentka: Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie – studia licencjackie – pedagogika wczesnoszkolna, Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie – studia wyższe magisterskie kierunek – wczesnoszkolna edukacja zintegrowana, Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Płocku, studia podyplomowe – wychowanie przedszkolne, Pomorskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Gdyni, studia podyplomowe – oligofrenopedagogika, Letniej Szkoły Glottodydaktyki w Sopocie w zakresie edukacji przedszkolnej i nauczania zintegrowanego, Wyższej szkoły Społeczno - ekonomicznej w Gdańsku - studia podyplomowe - integracja sensoryczna, posiada Certyfikat terapeuty Integracji Sensorycznej. Uczestniczka szkoleń: Metoda projektu w edukacji przedszkolnej, Szkoła dla rodziców i wychowawców, Glottodydaktyczna ocena nowych podstaw programowych wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, Dziecko z trudnościami w uczeniu się i problemami zachowania w aspekcie teorii integracji sensorycznej, Wspomaganie rozwoju dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauce – program szkolny wg integracji odruchów dr Sally Goddard, Terapia ręki, Metoda Integracji Sensorycznej w terapii dzieci autystycznych, Diagnoza Integracji Sensorycznej, Plany terapii Integracji sensorycznej, Wykorzystanie sylabowego sposobu nauki czytania w pracy z dziećmi o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych, Trening astronautyczny, badanie widzenia oraz zintegrowane przedsionkowe, słuchowe i wizualne strategie terapeutyczne – Mary Kawar, dziecięcego masażu Shantala. Prowadzona przez nią indywidualną terapia integracji sensorycznej ma postać „naukowej zabawy".

Ortoptyk/Pleoptyk - Magdalena Rogowska-Roszczyk – „Od ponad dziesięciu lat jestem związana z branżą okulistyczno-optyczną. Poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie, skierowałam swoją drogę ku terapii wzrokowej dzieci i młodzieży. Posiadam wieloletnią praktykę w korekcji wad wzroku i doboru pomocy optycznych. Medyczna Szkoła w Warszawie, kierunek Ortoptystka, uzyskanie dyplomu Szkoła policealna, kierunek Technik Optyk – uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe Uniwersytet Warmińsko-Mazurski  w Olsztynie,  kierunek Technologia Żywności i Żywienia Człowieka- uzyskanie dyplomu i tytułu magister, inżynier. W wolnych chwilach biegam, tańczę, zaczytuje się w książkach, a zimą kąpię się w przeręblu. W placówce oferuję pełną diagnostykę zeza i niedowidzenia, z pomiarem ostrości wzroku, ruchomości gałek ocznych, badań obuocznego widzenia, a także terapii wykrytych zaburzeń.”

Zajęcia sportowe - Patrycja Czebatul – fizjoterapeutka – absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na kierunku fizjoterapia. Uczestniczka licznych kursów, warsztatów i szkoleń.  Zajmuję się głównie rehabilitacją ruchową i terapią manualną dzieci i dorosłych. Prowadzę różnorodne zajęcia sportowe dla dzieci, dorosłych oraz rodziców z dziećmi – jako sposób na wspólne spędzenie czasu.

Rehabilitacja - Adrian Tański – „Jestem absolwentem Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego na kierunku Fizjoterapia. Ukończyłem także Szkołę Policealną ,,Medyk” im. Zbigniewa Religii w Olsztynie o profilu technik masażysta. W Olsztyńskiej Grupie Edukacji Dziecięcej EDU prowadzę zajęcia indywidualne z rehabilitacji ruchowej. Jestem licencjonowanym instruktorem pływania i rekreacji ruchowej, prowadzę terapię w wodzie oraz pływanie korekcyjne. Dodatkowo posiadam uprawnienia ratownika wodnego. W pracy fizjoterapeuty staram się, aby zajęcia dla dzieci były wyczekiwaną chwilą, a nie przymusowym obowiązkiem. Największą nagrodą oraz satysfakcją jest dla mnie uśmiech na twarzy moich podopiecznych.”

Psycholog - Magdalena Piórkowska – „Jestem absolwentką studiów psychologicznych. Ukończyłam także studia podyplomowe o kierunku przygotowanie pedagogiczne. Wykonywanie zawodu psychologa daje mi ogromną satysfakcję. Z chęcią zgłębiam wiedzę z dziedziny psychologii poprzez czytanie fachowej literatury, udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, kursach. Jestem szczęśliwą mama dwójki dzieci. Uwielbiam podróże. Jestem osobą otwartą, komunikatywną, lubię poznawać nowych ludzi a także miejsca.”

Szefowa kuchni – Agata Dondalska – „Dbam o to, aby Państwa dzieci miały zawsze pełne brzuszki. Kocham to co robię, lubię pracę z dziećmi, a gotowanie to moja pasja. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jestem w stanie zapewnić wyżywienie każdemu dziecku, nawet temu z alergiami pokarmowymi. W kuchni pracujemy w zespole czteroosobowym, mamy w naszych szeregach cukiernika „z prawdziwego zdarzenia” – Panią Anię, której wypieki można posmakować na najróżniejszych uroczystościach w naszej placówce, można też u niej zamówić tort na urodziny dziecka oraz Panią Klaudię i Agnieszkę”

Dietetyk - Agnieszka Jamiołkowska
„Jestem absolwentką dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uważam, że dieta to nie tylko sposób żywienia, a element stylu życia, od którego zależy nasze samopoczucie i stan zdrowia. Gotowanie to moja pasja, lubię gotować szybko, smacznie i zdrowo. Kolejną pasją są podróże i degustacja regionalnych dań oraz obserwacja różnych zwyczajów żywieniowych. Wolny czas spędzam aktywnie, na siłowni lub biegając na świeżym powietrzu.”

Pani pielęgniarka - Iwona Kaczyńska - mgr położnictwa, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – specjalizacja: Położnictwo i Marketing i Zarządzenia w Służbie Zdrowia. Z małymi dziećmi pracuje od 25 lat, uwielbia Je.

Szefowa pomocy nauczycieli - Dorota Rodziewicz – „W naszym przedszkolu pracuję od 3 lat i pełnię funkcję szefowej pomocy nauczycieli. Bardzo lubię kontakt z dziećmi i pracę z nimi, poza tym każdy dzień wygląda inaczej, czekają na nas nowe wyzwania i dlatego lubię tę pracę. Jestem osobą pogodą, cierpliwą i niekonfliktową, szybko odnajdującą się w nowych sytuacjach. W wolnych chwilach lubię spędzać czas w swoim ogrodzie przy pracy, którą także lubię oraz przy dobrej książce. Oto mój zespół: Anna Białas, Elżbieta Gaworska, Marlena Orzechowska, Klaudia Kaleta, Marzena Szwedowska i Justyna Deptuła.”

Mirosława Wickun - zawsze uśmiechnięta Pani sprzątająca.