W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

2021 nabor slider zlobek wt

slider wakacje 2021 janowicza

Miesięczna opłata za przedszkole obejmuje:

* udział w zajęciach wynikających z Nowej podstawy programowej MEN oraz    organizowanych w ramach realizowanych programów autorskich,

* udział dziecka w organizowanych w przedszkolu zajęciach dodatkowych:
 język angielski, zajęcia wokalno - instrumentalne: "Artschoolowy świat muzyki", "Artschoolowy świat tańca", zajęcia tańca nowoczesnego, dogoterapia, gimnastyka korekcyjna, warsztaty plastyczne, warsztaty teatralne, terapia logopedyczna, "Zabawa ze słowem" - zajęcia grupowe z logopedą.)

* opiekę psychologa, pedagoga oraz logopedy.

Wysokość czesnego: 603 zł. Przy zapisie drugiego i trzeciego dziecka zniżki: 25% i 30%.

Przy zapisie grupy dzieci - ceny ustalane indywidualnie.

 


Wyżywienie:
Stawka żywieniowa wynosi 12 złotych dziennie i obejmuje pięć przygotowywanych w naszej kuchni posiłków (śniadanie, drugie śniadanie,  2 - daniowy obiad, podwieczorek), dostosowanych w razie potrzeby do indywidualnej diety dziecka.

Posiłki

Nasza kuchnia wyposażona jest w sprzęt gastronomiczny, umożliwiający bezpieczne i wartościowe przygotowanie smacznych posiłków. Personel kuchenny dba o różnorodność dań i zapewnia odpowiednio dobraną kalorycznie dietę, uzgodnioną z dietetykiem przedszkolnym i z Terenową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. Posiłki nie są limitowane a dzieci zachęcane są do jedzenia. Wspólne posiłki są okazją do spróbowania różnorodnych dań, jak również do zapoznania dzieci z zasadami zachowania przy stole. Dzieci z grupy 5 i 6 latków mają możliwość samodzielnego przygotowywania kanapek na śniadanie oraz podwieczorek. Proponujemy Dzieciom czasowy podział posiłków: Śniadanie - 8.30, II śniadanie - 10.00, zupka – o godz. 11.50, a II danie po relaksie, o godz. 14.00. Podwieczorek o godzinie 15.00.

Wypoczynek
Po obiedzie, we wszystkich grupach, prowadzone są zajęcia wyciszające, a w grupie 3-latków dzieci korzystają ze sjesty poobiedniej z możliwością snu. To czas relaksu przy łagodnej muzyce, słuchanie bajek i opowiadań do poduszki. Sjesta poobiednia to nie tradycyjne leżakowanie. Jeśli dziecko nie ma ochoty na spanie, to nie śpi, przegląda wtedy książki, słucha opowiadań bądź spokojnej muzyki i odpoczywa.

To od Was, Szanowni Rodzice i Waszych Pociech zależy, czy poobiedni czas zostanie przeznaczony na sen!

Maluszki, które potrzebują w ciągu dnia czasu na spanie, mogą z niego skorzystać w bajkowej scenerii, przyjaznej atmosferze, a długość wypoczynku ustalana jest indywidualnie


Jak zapisać dziecko  do Przedszkola ART SCHOOL?
  • Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok kalendarzowy.
  • Dzieci są przyjmowane według kolejności zgłoszeń.
  • Pierwszeństwo mają dzieci, których rodzeństwo uczęszczało do Żłobka lub Przedszkola ART SCHOOL.
  • Dzieci wpisywane są na listę po wpłaceniu przez rodziców „wpisowego”.
  • Prosimy umawiać wizyty telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.
  • Liczba miejsc jest ograniczona.

Aby zgłosić dziecko do przedszkola, należy pobrać i wypełnić formularz  zgłoszeniowy, a następnie przesłać go pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Kartę zgłoszeniową można też osobiście dostarczyć do sekretariatu przedszkola.

 

Możliwa jest również rezerwacja telefoniczna, pod numerem 89 – 523 - 69 -10 lub 666-351-148

Po przyjęciu zgłoszenia udzielamy informacji o wolnych miejscach i informujemy o wpisaniu dziecka na listę "regularną" bądź rezerwową. Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest podpisanie umowy o naukę i opiekę z Rodzicem lub Opiekunem. Można ją wypełnić w biurze przedszkola – Olsztyn ul. Janowicza 2a.