W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Dni adaptacyjne

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

Zajęcia otwarte „ Kodowanie i programowanie"

3-6 latki:

„Mali Koderzy i Mini Koderki" - zajęcia z kodowania i programowania dla dzieci w wielu 3-6 lat podzielone na grupy wiekowe. Zajęcia te nie tylko rozwijają logiczne myślenie i umiejętności matematyczne, pobudzają wyobraźnię i kreatywność, ale także wpływają korzystnie na postrzeganie nowych technologii. Podczas zajęć dzieci uczą się współpracy w grupie i w parach, wspólnie wykonując zadania z robotami, na matach i tabletach. Do dyspozycji dzieci mamy pomoce naukowe, interaktywne maty i makiety, oraz wiele różnorodnych zestawów robotów przyjaznych dzieciom.
UWAGA! NIE budujemy robotów z klocków!
Dzieci 3-3,5 latki - zajęcia 4x30 min. Dzieci 4-6 latki - zajęcia 4x45 min

6 – 10 latki:

„Mistrz Kodowania" - zajęcia z programowania dla dzieci w wieku 6-10 lat. Podczas zajęć dzieci nauczą się nie tylko podstaw programowania, ale również nabędą i utrwalą wiedzę z dziedzin takich jak: matematyka, język angielski, język polski, geografia, przyroda, ruch drogowy, ekologia i wiele innych. Nauczą się jak bezpiecznie i kreatywnie korzystać z nowych technologii i jak rozwijać swoje pasje. Będą miały okazję, by trenować logiczne myślenie, pobudzić wyobraźnię i kreatywność.
Do dyspozycji dzieci mamy pomoce naukowe, interaktywne maty i makiety, oraz wiele różnorodnych zestawów robotów przyjaznych dzieciom.
UWAGA! TO nie są zajęcia konstrukcyjne. Nie budujemy robotów z klocków! Dzieci 6-10 lat - zajęcia 4x45min.
Koszt miesięczny zajęć (4 x w m-cu): 3 – 4 latki – 20 zł, 4,5 – 6 latki – 30 zł.

Dzieci z oddziału Janowicza zapraszamy 21 września od godz. 10.30.
Przedszkolaki z oddziału Warmia Towers – 19 września od godz. 10.30.

Zapisy w sekretariacie placówek. Serdecznie zapraszamy.