W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

„Dzieci mają cudowną moc, aby zmieniać się we wszystko, w co tylko zapragną”

Jean Cateau

Wychowanie dziecka to bardzo odpowiedzialne zadanie jakie stoi przed rodzicami i nauczycielami. Wychowanie to mądre kierowanie dzieckiem.

Najlepiej wychowujemy dziecko bawiąc się i spędzając z Nim wolny czas.

Mądre kierowanie zabawą jest podaniem dziecku „świata w pigułce” oraz ukazaniem jego wartości.

Zabawa podejmowana przez dziecko z przyjemnością spełnia różnorodne i bardzo istotne funkcje psychologiczne. Jest podstawową i bardzo ważną formą działalności wieku dziecięcego, ma ogromne znaczenie kształcące i wychowujące, sprzyja rozwojowi fizycznemu i psychicznemu dziecka oraz zaspokaja Jego potrzeby ruchu i działania.

W PRZEDSZKOLU ART SCHOOL dzieci uczestniczą w bardzo różnorodnych formach zabaw: twórczych (tematycznych, fikcyjnych, iluzyjnych), konstrukcyjnych, manipulacyjno – badawczych oraz dydaktycznych.

Mamy mnóstwo pomysłów na rozwój dziecka poprzez zabawę. Staramy się trafiać w  upodobania, chcemy, by zabawa była podejmowana z inicjatywy dziecka lub inspirowana przez nauczyciela.