• Spacjo?wka

Kodowanie i programowanie

Zajęcia otwarte „ Kodowanie i programowanie"

3-6 latki:

„Mali Koderzy i Mini Koderki" - zajęcia z kodowania i programowania dla dzieci w wielu 3-6 lat podzielone na grupy wiekowe. Zajęcia te nie tylko rozwijają logiczne myślenie i umiejętności matematyczne, pobudzają wyobraźnię i kreatywność, ale także wpływają korzystnie na postrzeganie nowych technologii. Podczas zajęć dzieci uczą się współpracy w grupie i w parach, wspólnie wykonując zadania z robotami, na matach i tabletach. Do dyspozycji dzieci mamy pomoce naukowe, interaktywne maty i makiety, oraz wiele różnorodnych zestawów robotów przyjaznych dzieciom.
UWAGA! NIE budujemy robotów z klocków!
Dzieci 3-3,5 latki - zajęcia 4x30 min. Dzieci 4-6 latki - zajęcia 4x45 min

6 – 10 latki:

„Mistrz Kodowania" - zajęcia z programowania dla dzieci w wieku 6-10 lat. Podczas zajęć dzieci nauczą się nie tylko podstaw programowania, ale również nabędą i utrwalą wiedzę z dziedzin takich jak: matematyka, język angielski, język polski, geografia, przyroda, ruch drogowy, ekologia i wiele innych. Nauczą się jak bezpiecznie i kreatywnie korzystać z nowych technologii i jak rozwijać swoje pasje. Będą miały okazję, by trenować logiczne myślenie, pobudzić wyobraźnię i kreatywność.
UWAGA! TO nie są zajęcia konstrukcyjne. Nie budujemy robotów z klocków! Dzieci 6-10 lat - zajęcia 4x45min.
Koszt miesięczny zajęć (4 x w m-cu): 3 – 4 latki – 20 zł, 4,5 – 6 latki – 30 zł.

Dzieci z oddziału Janowicza zapraszamy 21 września od godz. 10.30.
Przedszkolaki z oddziału Warmia Towers – 19 września od godz. 10.30.

Zapisy w sekretariacie placówek. Serdecznie zapraszamy.