W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Spacjo?wka

Zapraszamy do galerii zdięć

Kodowanie i programowanie

Zajęcia otwarte „ Kodowanie i programowanie"

3-6 latki:

„Mali Koderzy i Mini Koderki" - zajęcia z kodowania i programowania dla dzieci w wielu 3-6 lat podzielone na grupy wiekowe. Zajęcia te nie tylko rozwijają logiczne myślenie i umiejętności matematyczne, pobudzają wyobraźnię i kreatywność, ale także wpływają korzystnie na postrzeganie nowych technologii. Podczas zajęć dzieci uczą się współpracy w grupie i w parach, wspólnie wykonując zadania z robotami, na matach i tabletach. Do dyspozycji dzieci mamy pomoce naukowe, interaktywne maty i makiety, oraz wiele różnorodnych zestawów robotów przyjaznych dzieciom.
UWAGA! NIE budujemy robotów z klocków!
Dzieci 3-3,5 latki - zajęcia 4x30 min. Dzieci 4-6 latki - zajęcia 4x45 min

6 – 10 latki:

„Mistrz Kodowania" - zajęcia z programowania dla dzieci w wieku 6-10 lat. Podczas zajęć dzieci nauczą się nie tylko podstaw programowania, ale również nabędą i utrwalą wiedzę z dziedzin takich jak: matematyka, język angielski, język polski, geografia, przyroda, ruch drogowy, ekologia i wiele innych. Nauczą się jak bezpiecznie i kreatywnie korzystać z nowych technologii i jak rozwijać swoje pasje. Będą miały okazję, by trenować logiczne myślenie, pobudzić wyobraźnię i kreatywność.
Do dyspozycji dzieci mamy pomoce naukowe, interaktywne maty i makiety, oraz wiele różnorodnych zestawów robotów przyjaznych dzieciom.
UWAGA! TO nie są zajęcia konstrukcyjne. Nie budujemy robotów z klocków! Dzieci 6-10 lat - zajęcia 4x45min.
Koszt miesięczny zajęć (4 x w m-cu): 3 – 4 latki – 20 zł, 4,5 – 6 latki – 30 zł.

Dzieci z oddziału Janowicza zapraszamy 21 września od godz. 10.30.
Przedszkolaki z oddziału Warmia Towers – 19 września od godz. 10.30.

Zapisy w sekretariacie placówek. Serdecznie zapraszamy.