W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Wycieczka na zamek

Zapraszamy do galerii zdięć

Wydarzenia i komunikaty

Powitanie lata

powitanie lata

Uroczystość

11-zaproszenie-1


 11-zaproszenie-2


 11-zaproszenie-3

Dzień Oceanów

dzien oceanow

Dzień Mamy i Taty

dziem mamy 2

Dzień Dziecka

dzin dziecka

Święta Majowe

switao-majowe
W dniu 30 kwietnia dzieci z wszystkich grup Przedszkola Art School i Radość wezmą udział w uroczystości związanej ze świętami majowymi –
1 maja Święto Pracy,
2 maja Święto Flagi Narodowej
3 maja Uchwalenie Konstytucji 3 Maja.
Będzie to doskonała okazja do kształtowania postaw patriotycznych i zapoznania dzieci z historią Polski. Zwracamy się do Państwa z prośbą aby dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola ubrane w strój galowy.

Dziękujemy

Międzynarodowy Dzień Tańca

dzien tanca

Pokaz mody ekologicznej 2024

ekologiczna moda

22 kwietnia w związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi, w Przedszkolach Art School i Radość odbędzie się pokaz mody ekologicznej.
Bardzo prosimy aby tego dnia Rodzice wraz z dziećmi przygotowali wyjątkowe, ekologiczne stroje na pokaz.
Zapewniamy niezapomnianą zabawę oraz nagrody niespodzianki za najbardziej kreatywne stroje.

Dzień Ziemi

dzien ziemi

22 kwietnia 2024r w
Przedszkolach Art School i Radość
obchodzić będziemy:
Światowy Dzień Ziemi.
Dzieci dowiedzą się jak ważna jest Nasza planeta i jak wspólnie możemy o nią zadbać .
W programie dnia nie zabraknie zabaw promujących ekologię, czy występu dzieci z Naszego kółka teatralnego.

Tytuł spektaklu ,, Nasza Planeta- Nasz Dom!".

Bardzo prosimy aby w tym dniu dzieci przyszły ubrane na zielono i niebiesko :)

Spektakl teatralny

spektakl