W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
 • Figlolandia

Zapraszamy do galerii zdięć

Wydarzenia i komunikaty

Kiermasz

swiateczny-kiermasz-rekodzieła

bozenarodzenia2021

Dzień Herbaty

dzien-herbaty

15 grudnia dzieci z przedszkola Art School i Radość obchodzić będą:

Dzień Herbaty.

Przedszkolaki dowiedzą się jak powstaje herbata oraz jak należy ją parzyć, aby wydobyć z niej prawdziwy aromat. Cała tematyka będzie kręciła się wokół herbat i ich rodzai, przedmiotów do parzenia oraz dodatków, jakie można dodać do herbaty. Nie zabraknie zabaw i degustacji.

Warsztaty Bożonarodzeniowe

warsztatybozonarodzeniowe-2021-aartschool

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci przedszkola Art School i Radość wraz z rodzicami na warsztaty Bożonarodzeniowe które odbędą się:


7.12.2021 grupy:

 • 2,5 latki p. Alicji godzina 15.30
 • 3 latki A p. Ewy godzina 15.30
 • 5-6latki p. Asi godzina 16.00


8.12.2021 grupy:

 • 3 latki B p. Sandry godzina 15.30
 • 5 latki B p. Kasi O. godzina 15.30
 • 4 latki C p. Kamili godzina 16.00


9.12.2021 grupy:

 • 4 latki A p. Ady godzina 15.30
 • 4 latki B p. Kasi Dz. godzina15.30
 • 6 latki p. Małgosi godzina 16.00


10.12.2021 grupy:

 • Żłobek p. Małgorzaty i p. Marzenki godzina 15.30
 • 5 latki A p. Justyny godzina 15.30


WSPÓLNIE WYKONAMY OZDOBY ŚWIĄTECZNE
Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego (maseczka, dezynfekcja, jeden rodzic).

Mikołajki

 Mikolajki-2021

Już Mikołaj grzeje sanie.
Czego pragniesz niech się stanie.
Każde z marzeń skrytych w głębi
święty Dziadek może spełnić.

W dniu 6.12 wszystkie dzieci w naszym przedszkolu obchodzić będą mikołajki. W związku z tym prosimy o ubranie dzieci na czerwono oraz w miarę możliwości zapewnienie dzieciom czapek mikołajkowych, opasek z elementem świątecznym itp.

Mikołajki 2021 zbliżają się wielkimi krokami!

Zbiórka świąteczna

plakat zborka

Projekt edukacyjny

edukacja w bajce


„Ekonomia w bajce, bajka w ekonomii„

Dzieci z placówek Art School i Radość, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Bajka w Olsztynie, wezmą udział w projekcie edukacyjnym:
„Ekonomia w bajce, bajka w ekonomii".

Celem projektu jest zapoznanie dzieci i młodzieży z podstawowymi zagadnieniami ekonomii.
Zajęcia dydaktyczne będą prowadzone w oparciu o bajki napisane przez dzieci i młodzież z całej Polski. Bajki opracowano w oparciu o mikro i makroekonomię, dotyczą pieniądza jako środka płatniczego oraz jego roli w życiu człowieka; zostały opatrzone w profesjonalny, ale przystępny dla młodych słuchaczy, komentarz ekonomiczny, który przygotował Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.

Podziękowania dla Art School :)

dyplom przedszkole 00003

dyplom przedszkole 00004

Dyplom dla naszego przedszkola Art School

dyplom przedszkole 00001

 

dyplom przedszkole 00002

Przedszkolaki pomagają-świat upiększają

wartobycdobrym

Jednym z priorytetowych zadań Przedszkoli Art School i Radość jest wychowanie dzieci na mądrych, empatycznych i odpowiedzialnych ludzi, takich, którzy będą potrafili okazać serce i nieść pomoc osobom słabszym i potrzebującym. Aby osiągnąć ten cel włączamy dzieci do uczestnictwa w akcjach charytatywnych.
Grupa 6-latków wraz z wychowawczynią i opiekunami wezmą udział w autorskim projekcie „Przedszkolaki pomagają-świat upiększają", którego głównym celem jest uwrażliwienie na potrzeby innych ludzi, zwierząt i środowiska oraz uświadomienie konieczności niesienia pomocy, poprzez udział w wielu akcjach charytatywnych.

Projekt przewidziany jest na cały rok szkolny 2021/2022 i odbywać się będzie przy współpracy nauczycieli, dzieci oraz rodziców. O swoich poczynaniach informować będziemy na stronie Przedszkola i na Facebooku, aby promować udział w takich akcjach oraz zachęcać do tego inne dzieci i rodziców.
Dzielmy się dobrem! To niewiele kosztuje!

Koordynator projektu: Katarzyna Demkowicz