W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
 • Teatr Them

Zapraszamy do galerii zdięć

Wydarzenia i komunikaty

Warsztaty Wielkanocne

warsztaty-wielkanocne-2

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci przedszkola Art School i Radość wraz z rodzicami na warsztaty Wielkanocne, które odbędą się:


13 kwietnia 2022 :

 • Grupa 4-latki A p. Magdy godzina 15:30
 • Grupa 4-latki B p. Klaudii godzina 15:30
 • Grupa 4-latki C p. Kamili godzina 15:30


14 kwietnia 2022:

 • Grupa 5-latki A p. Marleny godzina 15:30
 • Grupa 5-latki B p. Kasi godzina 15:30
 • Grupa 5-6latki p. Patrycja godzina 15:30
 • Grupa 6-latki p. Małgosi godzina 15:30


15 kwietnia 2022:

 • Żłobek p. Małgorzaty i p. Marzeny godzina 15:30
 • Grupa 2,5-latków p. Basi godzina 15:30
 • Grupa 3-latków A p. Ewy godzina 15:30
 • Grupa 3-latków B p. Sandry godzina 15:30


WSPÓLNIE WYKONAMY OZDOBY ŚWIĄTECZNE ????

MasterChef Junior

zdrowe-jedzenie-2

8 kwietnia 2022 I edycja MasterChef Junior w Przedszkolach Art School i Radość

Każda grupa razem z Wychowawczynią będzie miała za zadanie przygotować zdrowy posiłek lub deser.

Jurorkami naszego konkursu będą nasze Panie kucharki!
Pani Agata, Pani Agnieszka oraz Pani Basia. ????
Będą oceniać smak, sposób przygotowania oraz pomysłowość dania.

Projekt „Leśna szkoła z klimatem"

 llesnaszkola

Dzieci z Przedszkola Art School oraz Radość biorą udział w projekcie pt. „Leśna szkoła z klimatem".
Inicjatywa ta, służy inspirowaniu wychowanków do działań sprzyjających środowisku przyrodniczemu. Głównym założeniem jest podniesienie świadomości prośrodowiskowej, wśród dzieci przez realizację zadań dydaktycznych na łonie natury i prowadzenie aktywności w trosce o środowisko naturalne.
Podczas zajęć dzieci dowiedzą się m. in.: jak mądrze korzystać z lasu, jak się w nim nie zgubić, po co leśnicy wyznaczają szlaki, jakie szlaki są w lasach, czy można w lesie nocować, które rośliny wolno nam zrywać, a czego nie należy dotykać, jak i co zrobić, kiedy natkniemy się na dzikie zwierzęta.

Leśna szkoła z klimatem

lesna-przygoda

Z radością informujemy, że Dzieci z Placówek Art School i Radość biorą udział w projekcie edukacyjnym „Leśna szkoła z klimatem".
Edukacja leśna ma na celu upowszechnienie w społeczeństwie wiedzy o środowisku leśnym i trwale zrównoważonej gospodarce leśnej, podnoszenie świadomości w zakresie racjonalnego i odpowiedzialnego korzystania ze wszystkich funkcji lasu oraz budowanie zaufania społecznego do działalności zawodowej leśników.

lesna-przygoda-2

Zaburzenia ze spektrum autyzmu

Autyzm-plakat-szkolenie

Dni-Otwarte-szkoły

Gabinet Logos

logos-plakat-wspiraniemlodziezy

Wycieczka do Stadniny Koni

ukojrysa

 Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny
30 marca dzieci z Przedszkola Art School oraz Przedszkola Radość wybiorą się na wycieczkę do Stadniny Koni (u Kojrysa) i będą miały okazję poszukać pierwszych oznak wiosny! Tego dnia nie zabraknie również innych atrakcji tj. przejażdżka kolorowymi wozami warmińskimi, ognisko i wiele, wiele innych!

Godzina wyjazdu: 09:00
DO ZOBACZENIA !

Planetarium

planetarium-myszkiikszezyc

DRODZY RODZICE!
Dnia 14 marca odbędzie się wyjazd do Planetarium na seans filmowy pt. "Myszki i księżyc". Dzieci uczęszczające do Przedszkola Art School i Przedszkola Radość wraz z Myszkami będą szukały odpowiedzi na pytanie
KTO ZJADA WIELKI KSIĘŻYCOWY SER
ŚWIECĄCY NOCĄ NA NIEBIE?

Harmonogram wyjazdu:

 • g.10:00 – grupy Zoo, Łąka, Tęcza, Wynalazcy oraz Bajka
 • g.11:00 – grupy Odkrywcy i Wynalazcy

Dzień Łamigłówek

lamiglowki

28 stycznia Tego dnia Dzieci z Przedszkoli Radość i Art School będą musiały troszkę pogłówkować. : )

Czekają na Nie: zagadki, problemy do rozwiązania i dużo, dużo więcej...