W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Szkoła Tańca Flowin' Style Dance Studio

Zapraszamy do galerii zdięć

Wydarzenia i komunikaty

Międzynarodowy Dzień Teatru

alicja w krainie czarow

Z okazji obchodzonego 27 marca MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TEATRU, dzieci z naszych Przedszkoli ART SCHOOL i RADOŚĆ wybiorą się

17 MARCA na spektakl :

„ALICJA W KRAINIE CZARÓW".

Magiczny spektakl, który zaczyna się już od wejścia na salę widowiskową. Pełen emocjonujących trików iluzjonistycznych, które rozgrywają się w otoczeniu niezwykłej scenografii. Barwna i rozbudowana scenografia tworzy magiczną atmosferę, która współgra z cudowną historią Alicji, zyskuje nowy wymiar. W trakcie spektaklu widzowie nauczą się wielu bardzo magicznych trików...

DOTYCZY GRUP : 4A, 4B, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B

Mobilne planetarium

mobilne planetarium

23 marca 2023r zapraszamy wszystkie dzieci z przedszkoli Art School i Radość na seans pt. „Mała gwiazdka, której się udało".
Jest to opowieść o małej, przeciętnej żółtej gwieździe poszukującej własnych planet, którymi mogłaby się opiekować i ogrzewać. W trakcie swojej podróży przez Kosmos spotyka ona inne gwiazdy, poznając ich budowę oraz co sprawia, że różnią się one od siebie kolorami.
Dowiaduje się również, iż gwiazdy łączą się tworząc gromady gwiazd i galaktyki. Na koniec Mała Gwiazda odkrywa, że posiada swoje własne planety, które następnie się przedstawiają publiczności, wraz z podstawowymi informacjami o naszym Układzie Słonecznym.

Zapraszamy! ????

Pierwszy dzień Wiosny

pierwszy wiosny

Pierwszy dzień Wiosny

Z tej okazji
Przedszkole Art School oraz Przedszkole Radość serdecznie zapraszają WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW na dzień pełen wrażeń! Będzie mnóstwo atrakcji tj. teatrzyk, rebusy, quizy, zamykanie w bańce
a także sadzenie roślinek!

Harmonogram zajęć:

  • 15 marca – 5A, 5B, 5C, 6A, 6B
  • 16 marca – 2,5latki, 3A, 3B, 4A, 4B

START GODZINA 9:30 Zapraszamy

II edycja MasterChef Junior

art school przedszkole masterchef

W Przedszkolach Art School i Radość 22 kwietnia odbędzie się II edycja MasterChef Junior
Każda grupa razem z Wychowawczynią będzie miała za zadanie przygotować sałatkę z wykorzystaniem zdrowych produktów.
Jury naszego konkursu będą nasze Panie kucharki:
Pani Agata, Pani Agnieszka oraz Pani Basia. 
Będą oceniać smak, sposób przygotowania oraz pomysłowość dania.

Dzień matematyki

matematyka na weslo

Dni otwarte

dni-otwarte-art-school-2023

Dzień Babci i Dziadka

dzin-babci0i0dziadka

21 i 22 stycznia to daty, które kojarzą nam się bardzo pozytywnie, rodzinnie i zajmują ważne miejsce w kalendarzu. Dlatego mamy zaszczyt zaprosić Babcie oraz Dziadków na występy naszych przedszkolaków w następujących terminach:


10.02.2023 r.
Grupa: „Wynalazcy" , „Las" godzina 15.00

13.02.2023r.
Grupa: „Tęcza", „Bajka", „Pałac" godzina 15.00

14.02.2023r.
Grupa: „Łąka", „Zoo", „Odkrywcy" godzina 15.00

15.02.2023r.
Grupa: „Badacze", „Marzenie" godzina 15.00

Światowy Dzień Kota

Dzien-Kota-obchodzimy

20 lutego 2023 roku zapraszamy wszystkich Przedszkolaków z Przedszkola Art School i Radość
na obchody Światowego Dnia Kota. 
Tego dnia dzieciom zostanie przybliżona historia kota domowego, przedstawione zostaną sylwetki różnych kotów, wzmacniać będziemy koordynację wzrokowo-ruchową poprzez zabawy ruchowe oraz usprawniać zdolności manualne. Świetna zabawa gwarantowana!

Międzynarodowy Dzień Pizzy

pizza-art-school-olsdztyn

Czwartek, 9 luty 2023 Międzynarodowy Dzień Pizzy

Tego dnia 2,5 -latki, 3- latki oraz 4- latki będą przygotowywać pizzę razem z Wychowawcą.
Sale naszego przedszkola zamienią się w prawdziwe pizzerie. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję przygotować wspólnie pizzę oraz zobaczyć jakich składników potrzeba, aby ją przygotować.
Starszaki – 5-latki i 6- latki wybiorą się na warsztaty robienia pizzy do Pizzerii Mała Italia (ul. Hanowskiego 9).
Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się w jaki sposób funkcjonuje restauracja, dlaczego ważna jest dbałość o higienę oraz dlaczego trzeba pilnowania jakości i świeżości produktów. Po części teoretycznej, przedszkolaki przygotują swoją pizzę pod okiem wykwalifikowanego kucharza, który pokaże im również proces wypieku oraz podania pizzy.

Warsztaty 9 lutego:

  • 9:00-11:00 Grupa Zoo (p. Kaludia K.) i Grupa Tęcza (p. Asia)
  • 11:00-13:00 – Grupa Badacze (p. Kasia)

Warsztaty 10 lutego:

  • 9:00-11:00 - Grupa Odkrywcy (p. Marlena)
  • 11:00- 13:00- Grupa Łąka (p. Dominika)

Faworki i pączki bierzemy do rączk

faworki

W tym roku Tłusty Czwartek obchodzimy 16 lutego.
Najważniejszym akcentem tego dnia są pączki i faworki.
W naszych placówkach Art School i Radość od samego rana unosić się będzie zapach smażonych pączków oraz faworków.
Tego dnia dzieci podczas zajęć dydaktycznych poznają tradycje i obrzędy związane z tym świętem. Oczywiście w tym dniu nie zabraknie degustacji.
Będzie to okazja do świetnej zabawy, ale też do przypomnienia i kultywowania tradycyjnych zwyczajów.