• Dyskoteka hawajska

Wydarzenia i komunikaty

Wspaniałe pierniki

przedszkole olsztyn radosc janowicza 2020

Podczas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia , prawie u każdego w domu można znaleźć pierniki. Niektórzy je kupują, inni przechowują przez cały rok, kolejni zakasają rękawy i biorą się za domowe wypieki... Tak będzie i u nas 14 grudnia w Przedszkolu Art School i Radość po całym przedszkolu będzie unosić się zapach korzennych przypraw. A przedszkolaki wykonają swoje wspaniałe pierniki, które na pewno z przyjemnością zjedzą.

Dzień górnika

przedszkole olsztyn janowicza gornik 2020

7 grudnia dzień ten przypomina nam ciężką i niebezpieczną pracę ludzi przy wydobywaniu naturalnych bogactw ziemi m.in węgiel kamienny. W tym dniu dzieci poznają zawód górnika oraz wykonają czapkę górniczą.

przedszkole art school janowicza 2020

Drodzy Rodzice,
Drogie Dzieci

W piątek tj.04.12.2020r.
W naszym przedszkolu będą obchodzone Mikołajki.
Odwiedzi nas Święty Mikołaj.
Bardzo prosimy, o ubranie dzieci na kolor czerwony.
Nie zapomnijcie wziąć ze sobą mikołajowych czapek.

Do zobaczenia

HO HO HO!

andzejki przedszkole olsztyn artschool 2020

Dnia 29 listopada 2020 roku zapraszamy wszystkie Dzieci z Przedszkoli Art School i Radości do wspólnej zabawy Andrzejkowej.
W programie m.in.: andrzejkowe wróżby i zabawy, karaoke w grupach, a także słodki upominek :).

Dzień Pluszowego Misia

dzienmisia olsztyn

Zapraszamy wszystkie Przedszkolaki na
Dzień Pluszowego Misia
który odbędzie się 25.11.2020r. Tego dnia nie zabraknie ciekawostek, opowieści oraz piosenek o niedźwiedziach i misiach ☺

Do zobaczenia! ☺

Dzień Niepodległośći

dzinniepodlglosci przedszkole olsztyn

„Maszerują strzelcy, maszerują,
Karabiny błyszczą, szary strój,
A przed nimi drzewa salutują,
Bo za naszą Polskę idą w bój!!"

11 listopada to dla Polaków wielkie święto. Z tej okazji, również w naszym przedszkolu, celebrować będziemy rocznicę odzyskania niepodległości.

Prosimy, aby każdy przedszkolak, duży i mały, w tym dniu szczególnym podkreślił ważność obchodzonego Dnia Niepodległości swym galowym strojem !!!

Dzień Wynalazcy

dzien wynalazcy przedszkole olsztyn janowicza

9 listopada to dobry dzień do rozmowy o wynalazkach. By upamiętnić wynalazców i zachęcić ludzi do kreatywnego myślenia, realizowania własnych, nawet najbardziej nietypowych pomysłów, obchodzimy Europejski Dzień Wynalazcy.
W tym dniu odbędą się zajęcia, które przybliżą dzieciom kontakt ze światem nauki, pozwolą poznać ciekawostki historyczne dotyczące różnych wynalazków, które dzisiaj są powszechnie znane i stosowane.

Pasowanie na przedszkolaka

przedszkole janowicz pasowanie

Drodzy Rodzice, kochane Przedszkolaki, niedługo odbędzie się wspaniała uroczystość, na którą wszyscy czekamy!!!
Z powodu pandemii „Pasowanie na przedszkolaka"
grup: Marzenie(p.Ewa),Wynalazcy (p.Kamila),Pałac (p.Kasia Dz.) oraz Las (p.Ada) odbędzie się, ale zaproszeni goście będą NAS mogli oglądać na facebookowym profilu Przedszkoli Art School i Radość;
dnia 26.11.2020 r.(grupa Las), 27.11.2020r.(grupa Marzenie i Wynalazcy), 04.12.2020r. (grupa Pałac)
Zapraszamy do obejrzenia relacji!!!

Dzień bajek

przedszkole olsztyn artschool dzienbajek

5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Jest to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. W tym dniu wszystkie Przedszkolaki wezmą udział we wspólnej zabawie w rytmie bajkowej muzyki, spędzą czas przy czytaniu bajek i wymyślą nowych bohaterów oraz ich przygody. To święto jest wspaniałą okazją do zabawy i pobudzania dziecięcej kreatywności oraz fantazji.

Basen - październik

Szanowni Państwo!

Zajęcia na basenie z cyklu „Pływające Dzieciaki i Uczniowie" odbędą się w dniu 13 i 27 października.
Wyjazd ok. godz. 12.00. Powrót ok. godz. 14.45.
Potrzebne będą: strój kąpielowy, klapki, ręcznik, żel do mycia i „coś" do czesania.