• I Dzień Wiosny

Wydarzenia i komunikaty

Warsztaty świąteczne

warsztatybozonarodzeniowe2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci na rodzinne Warsztaty świąteczne

10 grudnia

• 15.30 grupa p. Kasi (sala Bajka),
  • 15.45 p. Klaudia (sala Pałac)
  • 16.00 grupa p. Dominiki (sala Zoo)

11 grudnia

• 15.30 grupa p. Ady (sala Marzenie)
  • 15.45 grupa p. Sandry (sala Tęcza)
  • 16.00 grupa p. Alicji (sala Odkrywców)

12 grudnia godzina

• 15.30 grupa p. Asi (sala Badaczy)
  • 16.00 grupa p. Ewy (sala Łąka)

Pierniczki

pierniczki

Aby tradycji stała się zadość, przed Świętami Bożego Narodzenia, w Placówkach Art School i Radość unosić się będą zapachy tych wspaniałych świąt, a to
wszystko za sprawą naszych wspaniałych Przedszkolaków, które podczas słuchania kolęd, pod czujnym okiem swoich pań Wychowawczyń, piec będą pyszne pierniczki.
Jeśli uda się tym smakołykom ostygnąć i nie zniknąć z blachy, to kolejnym zadaniem dla Dzieci na następne dni będzie ich ozdobienie.

Warsztaty odbędą się 9 i 10 grudnia.

mikołajki

andzrejki

Dnia 29 listopada 2019 roku zapraszamy wszystkie Dzieci z Przedszkoli Art School i Radość
do wspólnej zabawy Andrzejkowej.

Góra Grosza

goragrosza

Szanowni Rodzice,
W tym roku, kolejny raz Przedszkola Art School i Radość dołączą do Ogólnopolskiej Akcji „". Jej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które wychowują się w Rodzinnych Domach Dziecka.
Akcja przeprowadzona będzie przez zbiórkę monet o nominałach od 1 grosza do 5 zł w dniach 25.11.2019 – 02.01.2020r. Na korytarzu placówki „pojawi się" specjalna skarbonka, do której będzie można wrzucać monety.

Mamy nadzieję, że wszyscy przyłączą się do akcji i razem uzbieramy olbrzymią „Górę Grosza".

28l

16l

swietoniepodleglosci2019

Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy wszystkie Dzieci z Przedszkoli Art School i Radość na uroczysty apel, który odbędzie się 8 listopada 2019r.

Prosimy o strój galowy.

Powiewa flaga,
gdy wiatr się zerwie.
A na tej fladze
biel jest czerwień.
Czerwień- to miłość,
biel - serce czyste...
piękne są nasze
barwy ojczyste.

Szkoła Pamięta

wojciechketrzunski

Przedszkola Art School i Radość dołączyły do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Pamięta".
Celem tej inicjatywy jest upamiętnienie ważnych postaci oraz wydarzeń w związku ze zbliżającymi się dniami, w których w szczególny sposób wspominamy TYCH, którzy odeszli.

Przedszkolaki z grup 5, 5,5 oraz 6 -latków 25 października będą miały okazję zapoznać się z biografią Wojciecha Kętrzyńskiego – obrońcą polskości Warmii i Mazur. Następnie Starszaki złożą znicze pod pomnikiem
Wojciecha Kętrzyńskiego przy ul. Jarockiej w Olsztynie.

Konsultacje psychologiczne

Szanowni Państwo!

Ponownie, zapraszamy na „Indywidualne konsultacje z Panią PSYCHOLOG – mgr Magdaleną Piórkowską, które odbędą się w oddziale przedszkola przy ul. Janowicza 06 listopada od godz. 16.00.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie się na dogodną dla Państwa godzinę w sekretariacie placówki.