• Figlolandia

bozenarodzenia2021

Dzień Herbaty

dzien-herbaty

15 grudnia dzieci z przedszkola Art School i Radość obchodzić będą:

Dzień Herbaty.

Przedszkolaki dowiedzą się jak powstaje herbata oraz jak należy ją parzyć, aby wydobyć z niej prawdziwy aromat. Cała tematyka będzie kręciła się wokół herbat i ich rodzai, przedmiotów do parzenia oraz dodatków, jakie można dodać do herbaty. Nie zabraknie zabaw i degustacji.

Warsztaty Bożonarodzeniowe

warsztatybozonarodzeniowe-2021-aartschool

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci przedszkola Art School i Radość wraz z rodzicami na warsztaty Bożonarodzeniowe które odbędą się:

7.12.2021 grupy:

• 2,5 latki p. Alicji godzina 15.30
  • 3 latki A p. Ewy godzina 15.30
  • 5-6latki p. Asi godzina 16.00

8.12.2021 grupy:

• 3 latki B p. Sandry godzina 15.30
  • 5 latki B p. Kasi O. godzina 15.30
  • 4 latki C p. Kamili godzina 16.00

9.12.2021 grupy:

• 4 latki A p. Ady godzina 15.30
  • 4 latki B p. Kasi Dz. godzina15.30
  • 6 latki p. Małgosi godzina 16.00

10.12.2021 grupy:

• Żłobek p. Małgorzaty i p. Marzenki godzina 15.30
  • 5 latki A p. Justyny godzina 15.30

WSPÓLNIE WYKONAMY OZDOBY ŚWIĄTECZNE
Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego (maseczka, dezynfekcja, jeden rodzic).

Mikolajki-2021

Już Mikołaj grzeje sanie.
Czego pragniesz niech się stanie.
Każde z marzeń skrytych w głębi
święty Dziadek może spełnić.

W dniu 6.12 wszystkie dzieci w naszym przedszkolu obchodzić będą mikołajki. W związku z tym prosimy o ubranie dzieci na czerwono oraz w miarę możliwości zapewnienie dzieciom czapek mikołajkowych, opasek z elementem świątecznym itp.

Mikołajki 2021 zbliżają się wielkimi krokami!

Zbiórka świąteczna

plakat zborka

Projekt edukacyjny

edukacja w bajce

„Ekonomia w bajce, bajka w ekonomii„

Dzieci z placówek Art School i Radość, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Bajka w Olsztynie, wezmą udział w projekcie edukacyjnym:
„Ekonomia w bajce, bajka w ekonomii".

Celem projektu jest zapoznanie dzieci i młodzieży z podstawowymi zagadnieniami ekonomii.
Zajęcia dydaktyczne będą prowadzone w oparciu o bajki napisane przez dzieci i młodzież z całej Polski. Bajki opracowano w oparciu o mikro i makroekonomię, dotyczą pieniądza jako środka płatniczego oraz jego roli w życiu człowieka; zostały opatrzone w profesjonalny, ale przystępny dla młodych słuchaczy, komentarz ekonomiczny, który przygotował Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.

Podziękowania dla Art School :)

dyplom przedszkole 00003

dyplom przedszkole 00004

Dyplom dla naszego przedszkola Art School

dyplom przedszkole 00001

dyplom przedszkole 00002

Przedszkolaki pomagają-świat upiększają

wartobycdobrym

Jednym z priorytetowych zadań Przedszkoli Art School i Radość jest wychowanie dzieci na mądrych, empatycznych i odpowiedzialnych ludzi, takich, którzy będą potrafili okazać serce i nieść pomoc osobom słabszym i potrzebującym. Aby osiągnąć ten cel włączamy dzieci do uczestnictwa w akcjach charytatywnych.
Grupa 6-latków wraz z wychowawczynią i opiekunami wezmą udział w autorskim projekcie „Przedszkolaki pomagają-świat upiększają", którego głównym celem jest uwrażliwienie na potrzeby innych ludzi, zwierząt i środowiska oraz uświadomienie konieczności niesienia pomocy, poprzez udział w wielu akcjach charytatywnych.

Projekt przewidziany jest na cały rok szkolny 2021/2022 i odbywać się będzie przy współpracy nauczycieli, dzieci oraz rodziców. O swoich poczynaniach informować będziemy na stronie Przedszkola i na Facebooku, aby promować udział w takich akcjach oraz zachęcać do tego inne dzieci i rodziców.
Dzielmy się dobrem! To niewiele kosztuje!

Koordynator projektu: Katarzyna Demkowicz