• Witaminki dla Chłopaka i Dziewczynki

Wydarzenia i komunikaty

Uczymy programować

atrschool-uczymy0programowac

PRZEDSZKOLA ART SCHOOL I RADOŚĆ PO RAZ KOLEJNY PRZYSTĘPUJĄ DO PROGRAMU EDUKACYJNEGO
„Uczymy dzieci programować"

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować" to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci; Logiczne, algorytmiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, szukanie różnych rozwiązań, analizowanie ich i wybieranie tych najbardziej optymalnych to umiejętności, które warto kształcić już od najmłodszych lat. Ich uniwersalność sprawia, że przydadzą się naszym dzieciom na każdym etapie ich życia.

Rodziny

urodziny2021

Cukierki

przedszkole-artschool-cukierki

Artschoolowy Koncert Bożonarodzeniowy

przedszkole olsztyn janowicza boze narodzenie

Wspaniałe pierniki

przedszkole olsztyn radosc janowicza 2020

Podczas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia , prawie u każdego w domu można znaleźć pierniki. Niektórzy je kupują, inni przechowują przez cały rok, kolejni zakasają rękawy i biorą się za domowe wypieki... Tak będzie i u nas 14 grudnia w Przedszkolu Art School i Radość po całym przedszkolu będzie unosić się zapach korzennych przypraw. A przedszkolaki wykonają swoje wspaniałe pierniki, które na pewno z przyjemnością zjedzą.

Dzień górnika

przedszkole olsztyn janowicza gornik 2020

7 grudnia dzień ten przypomina nam ciężką i niebezpieczną pracę ludzi przy wydobywaniu naturalnych bogactw ziemi m.in węgiel kamienny. W tym dniu dzieci poznają zawód górnika oraz wykonają czapkę górniczą.

przedszkole art school janowicza 2020

Drodzy Rodzice,
Drogie Dzieci

W piątek tj.04.12.2020r.
W naszym przedszkolu będą obchodzone Mikołajki.
Odwiedzi nas Święty Mikołaj.
Bardzo prosimy, o ubranie dzieci na kolor czerwony.
Nie zapomnijcie wziąć ze sobą mikołajowych czapek.

Do zobaczenia

HO HO HO!

andzejki przedszkole olsztyn artschool 2020

Dnia 29 listopada 2020 roku zapraszamy wszystkie Dzieci z Przedszkoli Art School i Radości do wspólnej zabawy Andrzejkowej.
W programie m.in.: andrzejkowe wróżby i zabawy, karaoke w grupach, a także słodki upominek :).

Dzień Pluszowego Misia

dzienmisia olsztyn

Zapraszamy wszystkie Przedszkolaki na
Dzień Pluszowego Misia
który odbędzie się 25.11.2020r. Tego dnia nie zabraknie ciekawostek, opowieści oraz piosenek o niedźwiedziach i misiach ☺

Do zobaczenia! ☺

Dzień Niepodległośći

dzinniepodlglosci przedszkole olsztyn

„Maszerują strzelcy, maszerują,
Karabiny błyszczą, szary strój,
A przed nimi drzewa salutują,
Bo za naszą Polskę idą w bój!!"

11 listopada to dla Polaków wielkie święto. Z tej okazji, również w naszym przedszkolu, celebrować będziemy rocznicę odzyskania niepodległości.

Prosimy, aby każdy przedszkolak, duży i mały, w tym dniu szczególnym podkreślił ważność obchodzonego Dnia Niepodległości swym galowym strojem !!!