W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Witaminki dla Chłopaka i Dziewczynki

Zapraszamy do galerii zdięć

Wydarzenia i komunikaty

Uczymy programować

atrschool-uczymy0programowac

PRZEDSZKOLA ART SCHOOL I RADOŚĆ PO RAZ KOLEJNY PRZYSTĘPUJĄ DO PROGRAMU EDUKACYJNEGO
„Uczymy dzieci programować"

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować" to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci; Logiczne, algorytmiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, szukanie różnych rozwiązań, analizowanie ich i wybieranie tych najbardziej optymalnych to umiejętności, które warto kształcić już od najmłodszych lat. Ich uniwersalność sprawia, że przydadzą się naszym dzieciom na każdym etapie ich życia.

Rodziny

urodziny2021

Cukierki

przedszkole-artschool-cukierki

Artschoolowy Koncert Bożonarodzeniowy

 przedszkole olsztyn janowicza boze narodzenie

Wspaniałe pierniki

przedszkole olsztyn radosc janowicza 2020

Podczas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia , prawie u każdego w domu można znaleźć pierniki. Niektórzy je kupują, inni przechowują przez cały rok, kolejni zakasają rękawy i biorą się za domowe wypieki... Tak będzie i u nas 14 grudnia w Przedszkolu Art School i Radość po całym przedszkolu będzie unosić się zapach korzennych przypraw. A przedszkolaki wykonają swoje wspaniałe pierniki, które na pewno z przyjemnością zjedzą.

Dzień górnika

przedszkole olsztyn janowicza gornik 2020

7 grudnia dzień ten przypomina nam ciężką i niebezpieczną pracę ludzi przy wydobywaniu naturalnych bogactw ziemi m.in węgiel kamienny. W tym dniu dzieci poznają zawód górnika oraz wykonają czapkę górniczą.

Mikołajki

przedszkole art school janowicza 2020

 

Drodzy Rodzice,
Drogie Dzieci

W piątek tj.04.12.2020r.
W naszym przedszkolu będą obchodzone Mikołajki.
Odwiedzi nas Święty Mikołaj.
Bardzo prosimy, o ubranie dzieci na kolor czerwony.
Nie zapomnijcie wziąć ze sobą mikołajowych czapek.

Do zobaczenia

HO HO HO!

Andrzejki

andzejki przedszkole olsztyn artschool 2020

Dnia 29 listopada 2020 roku zapraszamy wszystkie Dzieci z Przedszkoli Art School i Radości do wspólnej zabawy Andrzejkowej.
W programie m.in.: andrzejkowe wróżby i zabawy, karaoke w grupach, a także słodki upominek :).

Dzień Pluszowego Misia

dzienmisia olsztyn

Zapraszamy wszystkie Przedszkolaki na 
Dzień Pluszowego Misia 
który odbędzie się 25.11.2020r. Tego dnia nie zabraknie ciekawostek, opowieści oraz piosenek o niedźwiedziach i misiach ☺

Do zobaczenia! ☺

Dzień Niepodległośći

dzinniepodlglosci przedszkole olsztyn

 

„Maszerują strzelcy, maszerują,
Karabiny błyszczą, szary strój,
A przed nimi drzewa salutują,
Bo za naszą Polskę idą w bój!!"


11 listopada to dla Polaków wielkie święto. Z tej okazji, również w naszym przedszkolu, celebrować będziemy rocznicę odzyskania niepodległości.

Prosimy, aby każdy przedszkolak, duży i mały, w tym dniu szczególnym podkreślił ważność obchodzonego Dnia Niepodległości swym galowym strojem !!!