• Pierwsze urodziny Przedszkola i Bal karnawałowy

Czyste powietrze wokół nas

logo-czystepowietrze1
PROGRAM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ DLA PRZEDSZKOLAKÓW
Informujemy, że w tym roku, kolejny raz Przedszkola Art School i Radość wezmą udział w Ogólnopolskim Programie Profilaktyki Tytoniowej „Czyste powietrze wokół nas"

Program ten jest adresowany głównie do dzieci 5,6 letnich oraz ich rodziców i opiekunów.

Głównym celem programu jest ochrona dzieci przed szkodliwym wpływem biernego palenia, zwiększenie wrażliwości dzieci na szkodliwość dymu papierosowego i wykształcenie świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inne osoby palą przy nich papierosy, a także podniesienie kompetencji rodziców w zakresie ochrony dzieci przed ekspozycją na dym tytoniowy, zwiększenie wiedzy na temat skutków palenia papierosów, także biernego.

Program ma na celu:

1. Wykształcenie umiejętności rozpoznawania różnych źródeł dymów.

2. Wykształcenie umiejętności rozpoznawania różnych dymów, „wydobycie" dymu papierosowego.

3. Zwiększenie wrażliwości dzieci na szkodliwość dymu papierosowego.
  4.
Zwiększenie poziomu wiedzy na temat skutków palenia papierosów.

5. Zwiększenie wrażliwości dzieci na miejsca, w których mogą być narażone na dym tytoniowy.

Dzień Chłopaka

chlopak-bohater

30 września w Przedszkolu Art. School i Radość obchodzić będziemy „DZIEŃ CHŁOPAKA".
Tego dnia przed nami wiele atrakcji, konkurencji, zabaworaz słodkich upominków .

ZAPRASZAMY!!

Dzień Przedszkolaka

dzien-przedszkolaka

20 września zapraszamy wszystkie dzieci z Przedszkoli Art School oraz Radość na Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
Tego dnia nie zabraknie konkursów z nagrodami, zabaw muzyczno-ruchowych oraz wspólnego śpiewu i tańca.

Dzieci na scenie

dzieci-na-scenie

Dzieci z Przedszkoli Art School i Radość przystępują do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Dzieci na scenie"

Celem projektu jest tworzenie sytuacji edukacyjnych budujących wrażliwość dziecka, zaspokajanie potrzeby tworzenia sztuki, wzmacnianie wiary we własne możliwości oraz kształtowanie umiejętności wyrażania emocji przy pomocy technik teatralnych.

Drodzy Rodzice,

w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 serdecznie zapraszamy na spotkania, które odbędą się w następujących terminach:

1.09.2021

• 4 latki A. p. Ada (sala Łąka) 17.00
  • 6 latki p. Dominika ( sala Odkrywcy) 17.00

2.09.2021

• 3 latki B p. Sandra (sala Pałac) godzina 17.00
  • 5 latki B p. Kasia O. (sala Badacze) godzina 17.00

* 3.09.2021

• żłobek p. Małgosia i p. Marzenka (sala Ogród) godzina 17.30
  • 4 latki B p. Kasia Dz. ( sala Zoo) godzina 17.00

6.09.2021

• 3 latki A p. Ewa (sala Las) godzina 17.00
  • 5 latki A p. Justyna (sala Bajka) 17.00

7.09.2021

• 2,5 latki p. Alicja (sala Marzenie) godzina 17.00
  • 4 latki C p. Kamila (sala Tęcza) godzina 17.30
  • 5-6 latki p. Asia (sala Wynalazcy) 17.00

Spotkania odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego:

• na zebranie może przyjść jeden z rodziców,
  • przed wejściem do placówki prosimy o założenie maseczki,
  • przy wejściu prosimy zdezynfekować ręce,
  • zachowywać bezpieczny dystans,
  • prosimy nie gromadzić się na korytarzach w placówce.

Przedstawieni teatralne

Zapraszamy Art Schoolowe i Radościowe przedszkolaki na przedstawieni teatralne
pt. „Wiara w siebie może wszystko, czyli skarbów wysypisko", z którego dzieci dowiedzą się jak segregować śmieci oraz co to jest tolerancja.
Przedstawienie odbędzie się dnia 25.06.2021r.
koszt przedstawienia 4 zł

zegnaj przedszkole

Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci!
Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie przedszkola.

Spotkanie odbędzie się :
21 i 22 czerwca
w auli Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School przy ul. Dolnej 16 w Olsztynie.

Zobacz obraz źródłowy

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem zasad sanitarnych.
Bardzo prosimy o ich przestrzeganie.

-Dziecko może przyjść tylko z rodzicami

-Prosimy o zdezynfekowanie rąk przed wejściem, posiadanie maseczki oraz zachowanie bezpiecznego dystansu.

Do zobaczenia!

Światowy Dzień Oceanów

dzienoceanow janowicza

W Przedszkolach Art School i Radość będziemy obchodzić Światowy Dzień Oceanów

Tego dnia chcemy przedstawić ocean jako różnorodny, piękny świat.
Dla dzieci przygotowaliśmy: zajęcia edukacyjne, zabawy tematyczne, doświadczenia oraz wykonamy prace plastyczne.

Noc w przedszkolu

8cz-noc-w-przedszkolu

Dzień Rodziny

dzienrodziny janowicza

07.06.2021. Zapraszamy wszystkie Dzieci z Przedszkola Art School oraz Radość na Międzynarodowy Dzień Rodziny.

Tego dnia stworzymy drzewo genealogiczne swojej rodziny. Nie zabraknie również zabaw, konkursów i pięknych prac plastycznych.