W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • I Dzień Wiosny

Zapraszamy do galerii zdięć

Wydarzenia i komunikaty

Warsztaty świąteczne

warsztatybozonarodzeniowe2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci na rodzinne Warsztaty świąteczne

10 grudnia 

  • 15.30 grupa p. Kasi (sala Bajka),
  • 15.45 p. Klaudia (sala Pałac)
  • 16.00 grupa p. Dominiki (sala Zoo)

11 grudnia 

  • 15.30 grupa p. Ady (sala Marzenie)
  • 15.45 grupa p. Sandry (sala Tęcza)
  • 16.00 grupa p. Alicji (sala Odkrywców)

12 grudnia godzina

  • 15.30 grupa p. Asi (sala Badaczy)
  • 16.00 grupa p. Ewy (sala Łąka)

Pierniczki

pierniczki

Aby tradycji stała się zadość, przed Świętami Bożego Narodzenia, w Placówkach Art School i Radość unosić się będą zapachy tych wspaniałych świąt, a to
wszystko za sprawą naszych wspaniałych Przedszkolaków, które podczas słuchania kolęd, pod czujnym okiem swoich pań Wychowawczyń, piec będą pyszne pierniczki.
Jeśli uda się tym smakołykom ostygnąć i nie zniknąć z blachy, to kolejnym zadaniem dla Dzieci na następne dni będzie ich ozdobienie.

Warsztaty odbędą się 9 i 10 grudnia.

Mikołajki

mikołajki

Andrzejki

andzrejki

Dnia 29 listopada 2019 roku zapraszamy wszystkie Dzieci z Przedszkoli Art School i Radość
do wspólnej zabawy Andrzejkowej.
W programie m.in.: Andrzejkowe wróżby i zabawy, dyskoteka, a także ciasteczka z wróżbą.

Góra Grosza

goragrosza

Szanowni Rodzice,
W tym roku, kolejny raz Przedszkola Art School i Radość dołączą do Ogólnopolskiej Akcji „". Jej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które wychowują się w Rodzinnych Domach Dziecka.
Akcja przeprowadzona będzie przez zbiórkę monet o nominałach od 1 grosza do 5 zł w dniach 25.11.2019 – 02.01.2020r. Na korytarzu placówki „pojawi się" specjalna skarbonka, do której będzie można wrzucać monety.

Mamy nadzieję, że wszyscy przyłączą się do akcji i razem uzbieramy olbrzymią „Górę Grosza".

28l

16l

Święto Niepodległości

 swietoniepodleglosci2019

Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy wszystkie Dzieci z Przedszkoli Art School i Radość na uroczysty apel, który odbędzie się 8 listopada 2019r.

Prosimy o strój galowy.

Powiewa flaga,
gdy wiatr się zerwie.
A na tej fladze
biel jest czerwień.
Czerwień- to miłość,
biel - serce czyste...
piękne są nasze
barwy ojczyste.

Szkoła Pamięta

wojciechketrzunski

Przedszkola Art School i Radość dołączyły do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Pamięta".
Celem tej inicjatywy jest upamiętnienie ważnych postaci oraz wydarzeń w związku ze zbliżającymi się dniami, w których w szczególny sposób wspominamy TYCH, którzy odeszli.

Przedszkolaki z grup 5, 5,5 oraz 6 -latków 25 października będą miały okazję zapoznać się z biografią Wojciecha Kętrzyńskiego – obrońcą polskości Warmii i Mazur. Następnie Starszaki złożą znicze pod pomnikiem
Wojciecha Kętrzyńskiego przy ul. Jarockiej w Olsztynie.

Konsultacje psychologiczne

Szanowni Państwo!

Ponownie, zapraszamy na „Indywidualne konsultacje z Panią PSYCHOLOG – mgr Magdaleną Piórkowską, które odbędą się w oddziale przedszkola przy ul. Janowicza 06 listopada od godz. 16.00.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie się na dogodną dla Państwa godzinę w sekretariacie placówki.