W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • W bibliotece

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

banerek

Przedszkole Art School

Serdecznie zaprasza wszystkie Dzieci wraz z Rodzicami
do udziału w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym
„MOJA BAJKOWA POSTAĆ"

Cele konkursu:

  • kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich,
  • rozbudzanie twórczej inwencji Dziecka i Jego kreatywności,
  • wzmacnianie wiary we własne możliwości,
  • rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych,
  • budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi.

Regulamin konkursu:

konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat, technika plastyczna dowolna – płaska (A3), przestrzenna z użyciem różnorodnych materiałów (wymiary do 1,5 metra wysokości), prace Dzieci mogą wykonywać wspólnie z Rodzicami, maksymalnie z jednego przedszkola można nadesłać 3 prace, każda praca powinna zawierać opis (na odwrocie pracy): nazwę przedszkola, imię, nazwisko, wiek dziecka i grupa przedszkolna, prace oceniane będą przez specjalnie powołane, niezależne jury.

kryteria oceny:

  • pomysłowość w ujęciu tematu,
  • walory artystyczne,
  • wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych,

prace należy dostarczyć do 30.11.2015 r. do sekretariatów Przedszkola Art School przy ulicy Janowicza 2a lub przy Barczewskiego 1,
uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i upominki, natomiast laureaci – nagrody rzeczowe, zgłoszone prace przechodzą na własność organizatorów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
Czekają ciekawe nagrody i wyróżnienia!!!