W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Nocujemy w szkole

Zapraszamy do galerii zdięć

Konkurs plastyczny

banerek

Przedszkole Art School

Serdecznie zaprasza wszystkie Dzieci wraz z Rodzicami
do udziału w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym
„MOJA BAJKOWA POSTAĆ"

Cele konkursu:

  • kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich,
  • rozbudzanie twórczej inwencji Dziecka i Jego kreatywności,
  • wzmacnianie wiary we własne możliwości,
  • rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych,
  • budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi.

Regulamin konkursu:

konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat, technika plastyczna dowolna – płaska (A3), przestrzenna z użyciem różnorodnych materiałów (wymiary do 1,5 metra wysokości), prace Dzieci mogą wykonywać wspólnie z Rodzicami, maksymalnie z jednego przedszkola można nadesłać 3 prace, każda praca powinna zawierać opis (na odwrocie pracy): nazwę przedszkola, imię, nazwisko, wiek dziecka i grupa przedszkolna, prace oceniane będą przez specjalnie powołane, niezależne jury.

kryteria oceny:

  • pomysłowość w ujęciu tematu,
  • walory artystyczne,
  • wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych,

prace należy dostarczyć do 30.11.2015 r. do sekretariatów Przedszkola Art School przy ulicy Janowicza 2a lub przy Barczewskiego 1,
uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i upominki, natomiast laureaci – nagrody rzeczowe, zgłoszone prace przechodzą na własność organizatorów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
Czekają ciekawe nagrody i wyróżnienia!!!