W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Śmigusek Dyngusek

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

banerekszkoły

Drogi Przedszkolaku, jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda nasza szkoła i czego uczymy się w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School przyjdź do nas na Dzień Otwarty, który odbędzie się 29 marca od godziny 11 – ej w budynku szkoły przy ulicy Janowicza 2A.

Artschoolowi uczniowie i nauczyciele przygotowali dla przyszłych uczniów i ich rodziców liczne atrakcje m.in. przedstawienie teatralne, pokaz taneczny, występy wokalne. Natomiast przyszli uczniowie będą mogli rozwinąć swoje umiejętności plastyczne w kąciku „Małego plastyka", informatyczne zaś - w nowoczesnej sali komputerowej.
Nasza Artschoolowa kuchnia przygotuje pyszne kolorowe przekąski.

Oferta Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School jest bardzo ciekawa i bogata – będzie się można o tym przekonać podczas spotkania z Dyrektor Art School – Panią Joanną Kileńską.

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School!

Pamiętajcie, 29 marca, godz. 11.00!
Przyjdźcie i przekonajcie się, że warto z nami zostać dłużej!