W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Figlolandia

Zapraszamy do galerii zdięć

Dzień Otwarty w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School

banerekszkoły

Drogi Przedszkolaku, jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda nasza szkoła i czego uczymy się w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School przyjdź do nas na Dzień Otwarty, który odbędzie się 29 marca od godziny 11 – ej w budynku szkoły przy ulicy Janowicza 2A.

Artschoolowi uczniowie i nauczyciele przygotowali dla przyszłych uczniów i ich rodziców liczne atrakcje m.in. przedstawienie teatralne, pokaz taneczny, występy wokalne. Natomiast przyszli uczniowie będą mogli rozwinąć swoje umiejętności plastyczne w kąciku „Małego plastyka", informatyczne zaś - w nowoczesnej sali komputerowej.
Nasza Artschoolowa kuchnia przygotuje pyszne kolorowe przekąski.

Oferta Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School jest bardzo ciekawa i bogata – będzie się można o tym przekonać podczas spotkania z Dyrektor Art School – Panią Joanną Kileńską.

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School!

Pamiętajcie, 29 marca, godz. 11.00!
Przyjdźcie i przekonajcie się, że warto z nami zostać dłużej!