W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Figlolandia

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

dnibajki

Dzieci z Przedszkola Art School wezmą udział w VII Światowych Dniach Bajki.


Repertuar przygotowany przez Art School jest bardzo bogaty. Wystąpimy w Centrum Konferencyjno – Targowym ARENA w Ostródzie 1 czerwca.
Oto szczegóły przygotowanego przez nas programu:

  • 12.00 - 12.10 - "Mini koncert bajkowej piosenki" – występ Dzieci z grup: 4, 5 i 6 – latków,
  • 12.10 - 12.30 – przedstawienie teatralne „Czarodziejskie meble" przygotowane przez grupę 5, 6 – latków – laureata Przedszkolnego Przeglądu Małych Form Teatralnych "Fiku Miku w Teatrzyku",
  • 12.30 -12.45 - występ laureatów Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Art School,
  • 12.45 - 12.55 – „Taneczny show bajkowych postaci" – występ Dzieci 4, 5 i 6 - letnich,
  • 12.55 - 13.35 - spektakl teatralny z udziałem Dzieci, Rodziców i kadry Art School „Świat bajek".

Poza tym, podczas VII Światowych Dni Bajki będzie można obejrzeć wystawy prac plastycznych wykonanych przez Przedszkolaki z Art School. Bierzemy również udział w konkursie organizowanym przez organizatora VII Światowych Dni Bajki.

Zapraszamy serdecznie wszystkie Dzieci i Rodziców do wzięcia udziału w tej imprezie.

Pamiętajcie!
1 czerwca – Centrum Targowo – Konferencyjne ARENA w Ostródzie, godzina 12.00.