W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Zajęcia taneczne

Zapraszamy do galerii zdięć

Przedszkolaki z Art School uczestniczą w VII Światowych Dniach Bajki.

dnibajki

Dzieci z Przedszkola Art School wezmą udział w VII Światowych Dniach Bajki.


Repertuar przygotowany przez Art School jest bardzo bogaty. Wystąpimy w Centrum Konferencyjno – Targowym ARENA w Ostródzie 1 czerwca.
Oto szczegóły przygotowanego przez nas programu:

  • 12.00 - 12.10 - "Mini koncert bajkowej piosenki" – występ Dzieci z grup: 4, 5 i 6 – latków,
  • 12.10 - 12.30 – przedstawienie teatralne „Czarodziejskie meble" przygotowane przez grupę 5, 6 – latków – laureata Przedszkolnego Przeglądu Małych Form Teatralnych "Fiku Miku w Teatrzyku",
  • 12.30 -12.45 - występ laureatów Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Art School,
  • 12.45 - 12.55 – „Taneczny show bajkowych postaci" – występ Dzieci 4, 5 i 6 - letnich,
  • 12.55 - 13.35 - spektakl teatralny z udziałem Dzieci, Rodziców i kadry Art School „Świat bajek".

Poza tym, podczas VII Światowych Dni Bajki będzie można obejrzeć wystawy prac plastycznych wykonanych przez Przedszkolaki z Art School. Bierzemy również udział w konkursie organizowanym przez organizatora VII Światowych Dni Bajki.

Zapraszamy serdecznie wszystkie Dzieci i Rodziców do wzięcia udziału w tej imprezie.

Pamiętajcie!
1 czerwca – Centrum Targowo – Konferencyjne ARENA w Ostródzie, godzina 12.00.