W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

 • Dni adaptacyjne

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

SZKOŁA DLA RODZICÓWzajęcia prowadzone przez terapeutę, dyplomowanego mediatora rodzinnego, autorkę i realizatora programów z zakresu rozwijania umiejętności wychowawczych dla Rodziców – Panią Agnieszkę Kamieniecką.

Zapraszamy do skorzystania z naszej kolejnej propozycji wsparcia Rodziców w wychowaniu dzieci oraz pomocy ze strony specjalistów.

Dzięki zajęciom "Szkoła dla rodziców" można:

 • nauczyć się rozwiązywać problemy wychowawcze,
 • konstruktywnie porozumiewać się ze swoimi dziećmi,
 • rozpoznawać, kontrolować i wyrażać uczucia,
 • nauczyć się umiejętnego stosowania kar i nagród,
 • znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zajęcia prowadzą: psycholog, pedagog socjoterapeuta.

Forma zajęć: praca w grupie metodami aktywnymi.

Czas trwania:10 spotkań, jedno spotkanie w tygodniu.

Celem zajęć "Rodzicielstwo po rozwodzie" jest:

 • pomoc Rodzicom w przygotowaniu dzieci na rozwód w rodzinie,
 • dostarczenie wskazówek, jak radzić sobie z następstwami trudnej sytuacji po rozwodzie, bądź separacji,
 • budowanie porozumienia z nieobecnym rodzicem dla dobra dziecka,
 • rozwój umiejętności planowania działań interwencyjnych wobec dzieci przeżywających bolesne emocje po rozwodzie rodziców,
 • zapoznanie z aspektami prawnymi sytuacji rozwodowej – konsultacje z prawnikiem.

Osoby prowadzące: psycholog, mediator rodzinny, pedagog.

Forma zajęć: praca w grupie, mini wykład, zajęcia warsztatowe.

Zajęcia są nieodpłatne.

Zapisy u wychowawców. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy