W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
 • Zielona lekcja 04

Zapraszamy do galerii zdięć

Szkoła dla rodziców

SZKOŁA DLA RODZICÓWzajęcia prowadzone przez terapeutę, dyplomowanego mediatora rodzinnego, autorkę i realizatora programów z zakresu rozwijania umiejętności wychowawczych dla Rodziców – Panią Agnieszkę Kamieniecką.

Zapraszamy do skorzystania z naszej kolejnej propozycji wsparcia Rodziców w wychowaniu dzieci oraz pomocy ze strony specjalistów.

Dzięki zajęciom "Szkoła dla rodziców" można:

 • nauczyć się rozwiązywać problemy wychowawcze,
 • konstruktywnie porozumiewać się ze swoimi dziećmi,
 • rozpoznawać, kontrolować i wyrażać uczucia,
 • nauczyć się umiejętnego stosowania kar i nagród,
 • znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zajęcia prowadzą: psycholog, pedagog socjoterapeuta.

Forma zajęć: praca w grupie metodami aktywnymi.

Czas trwania:10 spotkań, jedno spotkanie w tygodniu.

Celem zajęć "Rodzicielstwo po rozwodzie" jest:

 • pomoc Rodzicom w przygotowaniu dzieci na rozwód w rodzinie,
 • dostarczenie wskazówek, jak radzić sobie z następstwami trudnej sytuacji po rozwodzie, bądź separacji,
 • budowanie porozumienia z nieobecnym rodzicem dla dobra dziecka,
 • rozwój umiejętności planowania działań interwencyjnych wobec dzieci przeżywających bolesne emocje po rozwodzie rodziców,
 • zapoznanie z aspektami prawnymi sytuacji rozwodowej – konsultacje z prawnikiem.

Osoby prowadzące: psycholog, mediator rodzinny, pedagog.

Forma zajęć: praca w grupie, mini wykład, zajęcia warsztatowe.

Zajęcia są nieodpłatne.

Zapisy u wychowawców. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy