W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Tłusty czwartek

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci
wakacje

Tradycyjnie, podczas wakacji, w Art School czeka na dzieci specjalnie opracowany przez nauczycieli „Artschoolowy program wakacyjny”. Jest on dostosowany do różnych grup wiekowych, ma na celu rozwój funkcji poznawczych, a przede wszystkim pozwala na „odbycie” wakacyjnych podróży. Program wakacyjny tworzą specjalnie dobrane formy zajęć.

Dzieci 3 – letnie „spędzą” wakacje w Art School „ W królestwie Pogody i żywiołów”. W lipcu - tematami tygodnia będą kolejno: „Słońce” , „Deszcz”, „Burza” i „Tęcza”. W sierpniu zaś: „Ziemia”, „Woda”, „Powietrze” i „Ogień”. Dzieci miło spędzą czas biorąc udział w zabawach ruchowych, muzycznych, plastycznych oraz tanecznych.

4, 5 i 6 – latki w lipcu „cofną” się w czasie i odbędą podróż w „Niezwykłą przeszłość”, zgłębią w ten sposób swoje wiadomości na temat dinozaurów, morza, oceanów  oraz  prehistorii świata. I tak „znajdą się” w „Krainie dinozaurów”, „Podwodnym świecie”, a także zabawią się w archeologów, piratów, wikingów.

W sierpniu - przedszkolaki „odwiedzą” Afrykę, Azję, Amerykę Południową, Australię oraz Antarktydę, poznają zamieszkujące je zwierzęta, rosnącą tam roślinność, muzykę i obyczaje tych kontynentów. Następnie „pojadą” do Francji, Niemiec, Włoch, Grecji i Chin.

W czasie wakacji dzieci wezmą udział w „Filmowych piątkach”, przedstawieniu teatralnym, nietypowych warsztatach plastycznych, zajęciach muzycznych, warsztatach z języka angielskiego, kontynuacji badań związanych z projektem naukowym, w którym uczestniczy Art School  oraz  zajęciach prowadzonych przez Akademię Robotyki i Informatyki COODI.

Życzymy Dzieciom, by przygotowane - specjalnie dla Nich - Wakacje w Art School dostarczyły Im moc fantastycznych wrażeń.