W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Warsztaty Wielkanocne

Zapraszamy do galerii zdięć

Artschoolowy program wakacyjny

wakacje

Tradycyjnie, podczas wakacji, w Art School czeka na dzieci specjalnie opracowany przez nauczycieli „Artschoolowy program wakacyjny”. Jest on dostosowany do różnych grup wiekowych, ma na celu rozwój funkcji poznawczych, a przede wszystkim pozwala na „odbycie” wakacyjnych podróży. Program wakacyjny tworzą specjalnie dobrane formy zajęć.

Dzieci 3 – letnie „spędzą” wakacje w Art School „ W królestwie Pogody i żywiołów”. W lipcu - tematami tygodnia będą kolejno: „Słońce” , „Deszcz”, „Burza” i „Tęcza”. W sierpniu zaś: „Ziemia”, „Woda”, „Powietrze” i „Ogień”. Dzieci miło spędzą czas biorąc udział w zabawach ruchowych, muzycznych, plastycznych oraz tanecznych.

4, 5 i 6 – latki w lipcu „cofną” się w czasie i odbędą podróż w „Niezwykłą przeszłość”, zgłębią w ten sposób swoje wiadomości na temat dinozaurów, morza, oceanów  oraz  prehistorii świata. I tak „znajdą się” w „Krainie dinozaurów”, „Podwodnym świecie”, a także zabawią się w archeologów, piratów, wikingów.

W sierpniu - przedszkolaki „odwiedzą” Afrykę, Azję, Amerykę Południową, Australię oraz Antarktydę, poznają zamieszkujące je zwierzęta, rosnącą tam roślinność, muzykę i obyczaje tych kontynentów. Następnie „pojadą” do Francji, Niemiec, Włoch, Grecji i Chin.

W czasie wakacji dzieci wezmą udział w „Filmowych piątkach”, przedstawieniu teatralnym, nietypowych warsztatach plastycznych, zajęciach muzycznych, warsztatach z języka angielskiego, kontynuacji badań związanych z projektem naukowym, w którym uczestniczy Art School  oraz  zajęciach prowadzonych przez Akademię Robotyki i Informatyki COODI.

Życzymy Dzieciom, by przygotowane - specjalnie dla Nich - Wakacje w Art School dostarczyły Im moc fantastycznych wrażeń.