W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Zabawa

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

Nasze przedszkole uczestniczy w międzynarodowym programie kształtowania i rozwijania umiejętności psychospołecznych u dzieci

„Przyjaciele Zippiego".

Partnership_for_Children_Program angielskiej organizacji charytatywnej „Partnership for children" („Partnerstwo na rzecz dzieci") realizowany jest w wielu państwach świata, m.in. w Kanadzie, Brazylii, Hong Kongu, Anglii, Norwegii, Danii oraz na Litwie. Upowszechnianiem programu na terenie Polski zajmowała się dotychczas Pracownia Promocji Zdrowia Centrum Metodycznego Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej w Warszawie. Od września 2010r. program "Przyjaciele Zippiego" realizowany jest w porozumieniu z "Centrum Pozytywnej Edukacji" w Warszawie.

 

Poprzez realizację tego programu dzieci uczą się różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i wykorzystywania nabytych umiejętności w codziennym życiu oraz doskonalą relacje z innymi.
Program dostarcza wielu okazji do ćwiczenia umiejętności wypowiadania się, uczy słuchania innych oraz nawiązywania przyjaźni.

 

 

Bierzemy również udział w projekcie ekologicznym

„Kubusiowi Przyjaciele Natury"

Chcemy zdobyć ten tytuł poprzez realizację odpowiednich działań ekologicznych.
„Każdego dnia świat, w którym żyjemy zachwyca nas swoim pięknem. Dzięki darom natury funkcjonujemy i ubogacamy nasze życie. Czerpiąc z jej zasobów, powinniśmy pamiętać, by ja chronić. Ważne, aby te wiedzę przekazywać dzieciom już od najmłodszych lat. Dzięki temu przyroda będzie na s zachwycać i wspomagać przez wiele kolejnych pokoleń."
( Organizatorzy Programu
Fundacja Partnerstwo dla Środowiska
I Firma Tymbark

Jesteśmy uczestnikami trzeciej edycji projektu

„Wielki Bal Księżniczek"

Zgodnie z założeniami projektu organizowanego przez Miesięcznik „Księżniczka" i Disney pragniemy wziąć udział w kolejnym biciu rekordu Disneya i przeobrazić tradycyjny bal karnawałowy w wyjątkowy bal, który przeniesie dzieci baśniowy świat marzeń oraz pozwoli choć na chwile wcielić się w ulubione postacie z bajek Disneya i dostarczy im wiele wrażeń i uśmiechów.