W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • I Dzień Wiosny

Zapraszamy do galerii zdięć

Realizowane projekty

Nasze przedszkole uczestniczy w międzynarodowym programie kształtowania i rozwijania umiejętności psychospołecznych u dzieci

„Przyjaciele Zippiego".

Partnership_for_Children_Program angielskiej organizacji charytatywnej „Partnership for children" („Partnerstwo na rzecz dzieci") realizowany jest w wielu państwach świata, m.in. w Kanadzie, Brazylii, Hong Kongu, Anglii, Norwegii, Danii oraz na Litwie. Upowszechnianiem programu na terenie Polski zajmowała się dotychczas Pracownia Promocji Zdrowia Centrum Metodycznego Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej w Warszawie. Od września 2010r. program "Przyjaciele Zippiego" realizowany jest w porozumieniu z "Centrum Pozytywnej Edukacji" w Warszawie.

 

Poprzez realizację tego programu dzieci uczą się różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i wykorzystywania nabytych umiejętności w codziennym życiu oraz doskonalą relacje z innymi.
Program dostarcza wielu okazji do ćwiczenia umiejętności wypowiadania się, uczy słuchania innych oraz nawiązywania przyjaźni.

 

 

Bierzemy również udział w projekcie ekologicznym

„Kubusiowi Przyjaciele Natury"

Chcemy zdobyć ten tytuł poprzez realizację odpowiednich działań ekologicznych.
„Każdego dnia świat, w którym żyjemy zachwyca nas swoim pięknem. Dzięki darom natury funkcjonujemy i ubogacamy nasze życie. Czerpiąc z jej zasobów, powinniśmy pamiętać, by ja chronić. Ważne, aby te wiedzę przekazywać dzieciom już od najmłodszych lat. Dzięki temu przyroda będzie na s zachwycać i wspomagać przez wiele kolejnych pokoleń."
( Organizatorzy Programu
Fundacja Partnerstwo dla Środowiska
I Firma Tymbark

Jesteśmy uczestnikami trzeciej edycji projektu

„Wielki Bal Księżniczek"

Zgodnie z założeniami projektu organizowanego przez Miesięcznik „Księżniczka" i Disney pragniemy wziąć udział w kolejnym biciu rekordu Disneya i przeobrazić tradycyjny bal karnawałowy w wyjątkowy bal, który przeniesie dzieci baśniowy świat marzeń oraz pozwoli choć na chwile wcielić się w ulubione postacie z bajek Disneya i dostarczy im wiele wrażeń i uśmiechów.