W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

 • Figlolandia

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

yoga

Warsztaty z uwagi z elementami jogi
- to zajęcia ruchowe z elementami jogi oraz gimnastyki korekcyjnej
Co dla dzieci znaczy magiczne polecenie „skoncentruj się”? – najczęściej „siedź cicho” albo „rób to co wszyscy robią”. Co tak naprawdę znaczy słowo „skoncentruj się”?
Dzieci najczęściej nie wiedzą jak koncentrować swoją uwagę – jest to dla nich pojęcie abstrakcyjne. Mają jednak świadomość, że jest to coś, czego nie umieją, a dorośli właściwie nie wiedzą jak im to wyjaśnić.
Metoda relaksacji dziecięcej Eline Snel „Uwaga, to działa!”, która jest m. in. stosowana na tych zajęciach, daje im narzędzia do rozwijania umiejętności koncentracji uwagi, a ponadto samoświadomości własnego ciała, emocji, bycia uważnym zarówno na siebie, jak i inne osoby.

Jakie korzyści czerpie dziecko z udziału w zajęciach?

 • poprawa koncentracji uwagi, relaksacja
 • zwiększenie siły i gibkości
 • koordynowanie wad postawy i zapobieganie ich postawaniu, wzmacnianie pewności siebie
 • kształtowanie cierpliwości
 • sposób rozładowania emocji, wyciszenie
 • wzrost poczucia równowagi

Cele zajęć:

 • lepsze poznanie własnego ciała,
 • radzenie sobie z trudnymi emocjami, takimi jak złość czy smutek,
 • uciszanie myśli, które nie dają nam nic poza zmartwieniami,
 • naukę bycia miłym dla świata i otaczających nas ludzi,
 • radzenie sobie z tym, że czegoś nie można dostać

*minimalny wiek dziecka: 4 lata, koszt warsztatów: 70 zł/ zajęcia raz w tygodniu
Warsztaty prowadzi instruktor jogi dla dzieci Pani Magdalena Jarońska

ZAPRASZAMY RODZICÓW Z DZIEĆMI NA ZAJĘCIA POKAZOWE, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 27 WRZEŚNIA O GODZINIE 15:30 W SALI FITNESS