W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

uwaga

Art School zachęca wszystkie dzieci w wieku 2,5 – 6 lat do wzięcia udziału w
Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym:

„Zwierzątko – przyjaciel"

Na pewno każde z Was opiekuje się swoim zwierzątkiem domowym lub też marzy o swoim milusińskim. Dlatego serdecznie zachęcamy do wykonania pracy plastycznej dowolną techniką, która pokaże nam waszego ulubionego zwierzaka. Prace należy składać do 27 marca 2014 r. do wychowawców grup lub p. Moniki Tarach
(sala TĘCZA).

Prace, wykonane samodzielnie przez dzieci, powinny zawierać następujące informacje:

  • imię i nazwisko
  • wiek dziecka
  • grupa, do której dziecko uczęszcza

Format kartki maksymalnie: A3. Technikę wykonania pracy wybierzecie sami: możecie rysować, malować, wyklejać, czy też połączyć wszystkie techniki. Prace oceniane będą pod względem samodzielności, pomysłowości w interpretacji tematu. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe nagrody i dyplomy.

Komisja powołana przez organizatorów konkursu wyłoni zdobywców w 3 pierwszych miejsc w dwóch kategoriach: grupy młodsze 2,5 i 4 - latki, grupy starsze 5,6 -latki.

Zachęcamy do udziału!!!