W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider-nabor-2024

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • W klubie Akant

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

alicja w krainie czarow

Z okazji obchodzonego 27 marca MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TEATRU, dzieci z naszych Przedszkoli ART SCHOOL i RADOŚĆ wybiorą się

17 MARCA na spektakl :

„ALICJA W KRAINIE CZARÓW".

Magiczny spektakl, który zaczyna się już od wejścia na salę widowiskową. Pełen emocjonujących trików iluzjonistycznych, które rozgrywają się w otoczeniu niezwykłej scenografii. Barwna i rozbudowana scenografia tworzy magiczną atmosferę, która współgra z cudowną historią Alicji, zyskuje nowy wymiar. W trakcie spektaklu widzowie nauczą się wielu bardzo magicznych trików...

DOTYCZY GRUP : 4A, 4B, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B

mobilne planetarium

23 marca 2023r zapraszamy wszystkie dzieci z przedszkoli Art School i Radość na seans pt. „Mała gwiazdka, której się udało".
Jest to opowieść o małej, przeciętnej żółtej gwieździe poszukującej własnych planet, którymi mogłaby się opiekować i ogrzewać. W trakcie swojej podróży przez Kosmos spotyka ona inne gwiazdy, poznając ich budowę oraz co sprawia, że różnią się one od siebie kolorami.
Dowiaduje się również, iż gwiazdy łączą się tworząc gromady gwiazd i galaktyki. Na koniec Mała Gwiazda odkrywa, że posiada swoje własne planety, które następnie się przedstawiają publiczności, wraz z podstawowymi informacjami o naszym Układzie Słonecznym.

Zapraszamy! ????

pierwszy wiosny

Pierwszy dzień Wiosny

Z tej okazji
Przedszkole Art School oraz Przedszkole Radość serdecznie zapraszają WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW na dzień pełen wrażeń! Będzie mnóstwo atrakcji tj. teatrzyk, rebusy, quizy, zamykanie w bańce
a także sadzenie roślinek!

Harmonogram zajęć:

  • 15 marca – 5A, 5B, 5C, 6A, 6B
  • 16 marca – 2,5latki, 3A, 3B, 4A, 4B

START GODZINA 9:30 Zapraszamy

art school przedszkole masterchef

W Przedszkolach Art School i Radość 22 kwietnia odbędzie się II edycja MasterChef Junior
Każda grupa razem z Wychowawczynią będzie miała za zadanie przygotować sałatkę z wykorzystaniem zdrowych produktów.
Jury naszego konkursu będą nasze Panie kucharki:
Pani Agata, Pani Agnieszka oraz Pani Basia. 
Będą oceniać smak, sposób przygotowania oraz pomysłowość dania.

dzin-babci0i0dziadka

21 i 22 stycznia to daty, które kojarzą nam się bardzo pozytywnie, rodzinnie i zajmują ważne miejsce w kalendarzu. Dlatego mamy zaszczyt zaprosić Babcie oraz Dziadków na występy naszych przedszkolaków w następujących terminach:


10.02.2023 r.
Grupa: „Wynalazcy" , „Las" godzina 15.00

13.02.2023r.
Grupa: „Tęcza", „Bajka", „Pałac" godzina 15.00

14.02.2023r.
Grupa: „Łąka", „Zoo", „Odkrywcy" godzina 15.00

15.02.2023r.
Grupa: „Badacze", „Marzenie" godzina 15.00

Dzien-Kota-obchodzimy

20 lutego 2023 roku zapraszamy wszystkich Przedszkolaków z Przedszkola Art School i Radość
na obchody Światowego Dnia Kota. 
Tego dnia dzieciom zostanie przybliżona historia kota domowego, przedstawione zostaną sylwetki różnych kotów, wzmacniać będziemy koordynację wzrokowo-ruchową poprzez zabawy ruchowe oraz usprawniać zdolności manualne. Świetna zabawa gwarantowana!