W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

„Nigdy nie jest za późno, aby spełniać swoje marzenia”

 

Sztuka dziecięcej wyobraźni jest niesamowita i piękna, choć nie do końca odgadnięta.

Jest ona obiektem zainteresowań psychologów, pedagogów, bo „opowiada” o psychice i rozwoju dziecka. Stanowi swoisty test i bogate źródło wiedzy o dziecku.

Jednak, by mogła powstać, a potem się rozwijać, należy stworzyć do tego odpowiednie warunki.

Obecnie, wychowanie poprzez sztukę odgrywa bardzo ważną rolę w kształtowaniu osobowości człowieka, przygotowuje Go do uczestnictwa w kulturze, a więc wyrabia w psychice ludzkiej takie wartości jak: wrażliwość na piękno, spostrzegawczość, pamięć wzrokową, wyobraźnię, pomysłowość, a jednocześnie wymaga poznania jej tajemnic.

Twórczość artystyczna dziecka jest wynikiem Jego naturalnych potrzeb. Dzieci „ukazują” to - co je zaciekawia, to - co jest przedmiotem Ich zainteresowań, uczuć i myśli.

W PRZEDSZKOLU ART SCHOOL powstają wspaniałe dzieła stworzone przez dzieci. Cechuje je naturalność, spontaniczność, czasami nieporadność, a przede wszystkim – niezależność. Prace ukazują świat widziany oczami dziecka. Jakże różny w zależności od etapu Jego rozwoju.

W PRZEDSZKOLU ART SCHOOL STWARZAMY WARUNKI  ROZWOJU POPRZEZ SZEROKO ROZUMIANĄ SZTUKĘ.

Nasz program edukacji artystycznej kształtuje wyobraźnię i inwencję twórczą, zainteresowanie sztuką, umożliwia poznawanie świata sztuki za pomocą różnorodnych środków wyrazu artystycznego.