W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Szkoła Tańca Flowin' Style Dance Studio

Zapraszamy do galerii zdięć

Moja Ojczyzna

ojczyzna

Dnia 6 maja o godzinie 9.30 odbędą się „Warsztaty na temat ojczyzny". Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat godła, flagi, stolicy, czy mapy Polski. Przypomniane zostaną polskie symbole narodowe oraz wielcy Polacy i ich dokonania tak jak: Adam Mickiewicz, Fryderyk Chopin czy Robert Lewandowski. Dzieci poznają również zasoby naturalne kraju a zajęcia prowadzone bedą tak aby dzieci mogły aktywnie w nich uczestniczyć (odpowiadając na pytania, pokonując kolejne etapy odkrywania planszy itp.)
Na koniec zajęć każde dziecko otrzyma dyplom Małego Patrioty a przedszkole certyfikat uczestnictwa.
Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w pamiątkowej sesji fotograficznej w mundurach polskich lotników z dywizjonu 303 na tle samolotu angielskiego speedfire.

Stroje zostały wykonane przez krawców szyjących na potrzeby profesjonalnych grup rekonstrukcyjnych. Każdy uczestnik może obejrzeć, przymierzyć strój i zrobić w nim zdjęcie, lecz nie każdy to zdjęcie musi później zakupić.