W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Dzien Misia

Zapraszamy do galerii zdięć

Warsztaty bursztynnicze

bursztyn

Nad morzem w zmierzchy lipcowe wszystko jest bursztynowe:
Bursztynowe słonko z bardzo senną miną tonie w morskiej toni o barwie bursztynu...
Bursztynowy piasek, bursztynowe fale, bursztynowy statek i wózek dla lalek...
A my bursztynowe okruchy zbieramy na piękny naszyjnik dla kochanej mamy...

Warsztaty bursztynnicze

13-14 listopada 2018r. w naszym Przedszkolu odbędą się teoretyczno – praktyczne „Warsztaty bursztynnicze".

Program zajęć obejmuje:

  • prelekcję o bursztynie,
  • pokaz bursztynu i inkluzji,
  • poznanie właściwości fizycznych i chemicznych bursztynu
  • sztukę szlifowania i polerowania bursztynu przez dzieci,
  • zajęcia plastyczne.

Zajęcia będą odbywały się następująco:

13 listopada o 9:30 grupa p. Ani,
o 10:30 grupa p. Asi,
o 11:30 grupa p. Gosi.

14 listopada o 9:00 grupa p. Agnieszki,
o 10:00 grupa p. Kasi.

Serdecznie zapraszamy !