W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Dzień Sportu

Zapraszamy do galerii zdięć

Teatr Duet

rycerz

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci z placówek Art School i Radość na przedstawienie teatralne Teatru Duet

„O rycerzu, co księżniczkę ratował"
Teatr Duet jest teatrem "żywego aktora" - liczba postaci jest zmienna. Aktorzy przebrani są w efektowne, kolorowe kostiumy, scenografia jest barwna i ciekawa. Spektakl jest interaktywny - dzieci biorą udział w przedstawieniu.
Bajka posiada oryginalną oprawę muzyczną, zawiera element edukacyjny, rozwija osobowość i wyobraźnię dziecka. Bajka o rycerzu to opowieść o pewnym chłopcu, który na skutek splotu zdarzeń, możliwych tylko w bajkach, ratuje, wybudza zaczarowaną księżniczkę. Okoliczność ta sprawia, że ów bohater odkrywa, iż rycerzem - kimś kto pomaga, kto się opiekuje drugą osobą, kimś szlachetnym można być na co dzień, niekoniecznie w baśniowym świecie. W bajce występują: rycerz, księżniczka, dama dworu, dziadek, koń.

Na przedstawienie zapraszamy 5 kwietnia:

  • o godz. 9.00 – Dzieci z placówek przy ul. Barczewskiego 1,
  • o godz. 10.15 – Dzieci z placówek przy ul. Janowicza.