• Dyskoteka hawajska

Teatr Duet

rycerz

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci z placówek Art School i Radość na przedstawienie teatralne Teatru Duet

„O rycerzu, co księżniczkę ratował"
Teatr Duet jest teatrem "żywego aktora" - liczba postaci jest zmienna. Aktorzy przebrani są w efektowne, kolorowe kostiumy, scenografia jest barwna i ciekawa. Spektakl jest interaktywny - dzieci biorą udział w przedstawieniu.
Bajka posiada oryginalną oprawę muzyczną, zawiera element edukacyjny, rozwija osobowość i wyobraźnię dziecka. Bajka o rycerzu to opowieść o pewnym chłopcu, który na skutek splotu zdarzeń, możliwych tylko w bajkach, ratuje, wybudza zaczarowaną księżniczkę. Okoliczność ta sprawia, że ów bohater odkrywa, iż rycerzem - kimś kto pomaga, kto się opiekuje drugą osobą, kimś szlachetnym można być na co dzień, niekoniecznie w baśniowym świecie. W bajce występują: rycerz, księżniczka, dama dworu, dziadek, koń.

Na przedstawienie zapraszamy 5 kwietnia:

• o godz. 9.00 – Dzieci z placówek przy ul. Barczewskiego 1,
  • o godz. 10.15 – Dzieci z placówek przy ul. Janowicza.