W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Wakacyjna robotyka

Zapraszamy do galerii zdięć

Spektakl - Księga Dżungli

kj2

22 maja Panteatr zaprasza Dzieci z Przedszkoli: Art School i Radość na podróż Mowgliego, Balu i Bagery po rozległej, indyjskiej dżungli. Spektakl to historia oparta o zbiór opowiadań angielskiego pisarza oraz noblisty – Rudyarda Kiplinga.
O Przedstawieniu
Spośród tematów, traktujących o malowniczej scenerii i przerażającej walce o przetrwanie, wyselekcjonowaliśmy najpiękniejsze fragmenty przygód Mowgliego i przyjaciół. W scenariuszu spektaklu zawierają się między innymi historie: „Bracia Małego Mauli", „Na Tygrysa", „Łowy Węża Kaa", a przede wszystkim motywy dotyczące ciągłych prób przechytrzenia złowrogiego – Shere Khana.
Projekty kostiumów oraz ruchoma, nowatorska scenografia, zostały zainspirowane obrazami słynnego francuskiego malarza, prymitywisty – Henri Rousseau. Ponadto na scenie zachwycać będą piękne i mądre pieśni, wykonane przez piątkę profesjonalnych aktorów. Mamy nadzieję, że ich morał na długo pozostanie w głowach widzów. Aranżacje autorskiej, skomponowanej na potrzeby przedstawienia muzyki, wspomogą swoim unikalnym brzmieniem wirtuozi instrumentów orientalnych – Andy Findon oraz Inder Goldfinger.

Życzymy miłych wrażeń