• Dzień Życzliwości

Szałaputki

574Pict5076

15 marca 2017 r Nasze Przedszkolaki wybiorą się do Olsztyńskiego Teatru Lalek na przedstawienie Szałaputki.

Na przytulnym podwórku, pod bacznym okiem mamy, wychowują się dwa sympatyczne lecz niesforne kurczaki -Szałaputki. Małe urwisy tak bardzo ciekawe świata za ogrodzeniem, że żadne ostrzeżenia nie są w stanie zniechęcić ich do poznania jego tajemnic. Kwoka boi się, że maluchy czmychną czym prędzej, gdy tylko spuści je z oka, dwoi się i troi, aby uchronić potomstwo przed podstępnym Lisem, czyhającym tuż za parkanem. Mimo jej starań Szałaputki muszą stawić czoła chytremu rudzielcowi, a pomaga im w tym płochliwa, ale pomysłowa przyjaciółka Myszka. Jest to wesoła opowieść o podwórkowych perypetiach kurczaków Szałaputków zrealizowana jest w żywym planie. Aktorom animującym lalki towarzyszy wesoła muzyka i piosenki oraz pomysłowa scenografia, nadająca widowisku przejrzystą formę bezpretensjonalnej zabawy.

Powyższa informacja dotyczy grup:

Przedszkole Art School – oddział Janowicza:
grupy: 3,5-4 latki p. Agnieszki, 4,5-5 latki p. Kasi, 5 latki p. Rozalii,6 latki p. Iwonki;

Przedszkole Art School – oddział Barczewskiego:
grupy: 4 latki A p. Anety, 5 latki p. Wiktorii, 6 latki p. Dominik;

Przedszkole Radość: 4 latki B p. Magda