W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Dzień Sportu

Zapraszamy do galerii zdięć

Ferie

ferie

30.01. 2017 Będzie zabawnie!

Gry i zabawy integrujące, tworzenie gier planszowych,
zabawy przy muzyce, kalambury i wiele innych

31.01. 2017 Będą podróże małe i duże!

Zwiedzanie i odkrywanie zakątków Olsztyna,
zwiedzanie olsztyńskiego zamku warsztaty w zamku „Karnawał na Warmii”
Cena: ok 12zł

01.02. 2017 Będzie bajkowo!

Czytanie wybranych baśni i bajek, pisanie własnych bajek,
tworzenie książki, wyjazd do kina na warsztaty „Moja pierwsza wizyta w kinie” i film
Cena: ok. 15zł

02.02. 2017 Będzie kreatywnie!

Przygotowywanie i zabawy różnymi masami plastycznymi.

03.02.2017 Będzie ciekawie!

Przewidziane eksperymenty „z jajem”, wyjście do planetarium na seans filmowy i warsztaty.
Cena: 17 zł

Zapewniamy całodzienne wyżywienie (śniadanie + 2 daniowy obiad z własnej kuchni)

Całkowity koszt:

Dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School – 70 zł
Rodzeństwo Dzieci z naszych placówek – 200 zł
Dzieci spoza naszych placówek – 250 zł

Zapisy w sekretariacie szkoły i przedszkola. Tel. 666 351 148, 666 351 178