W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Spacjówka

Zapraszamy do galerii zdięć

Zebranie

Drodzy Rodzice Artschoolowych Przedszkolaków z oddziału Janowicza
Serdecznie zapraszamy na spotkania z wychowawcami grup w następujących terminach:

30 sierpnia godz.17.00 – grupy:

  • 2,5 - latków –wychowawczyni p. Maja,
  • 3,5 – latków – wychowawczyni – p. Kasia,
  • 4,5 – latków- wychowawczyni – p. Kasia.

1 września godz.17.00 – grupy:

  • 5,5 – latków A – wychowawczyni – p. Kamila,
  • 6 – latków B – wychowawczyni – p. Karolina,
  • żłobek.

Podczas spotkań omawiane będą tematy związane z organizacją pracy w roku szkolnym 2016/2017:
przedstawienie kadry, omówienie oferty programowej, nowości, sprawy organizacyjne: ubezpieczenie, wyprawka, podręczniki, najbliższe realizowane projekty, spotkanie w wychowawcami.

Serdecznie zapraszamy
kadra Przedszkola Art School