W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Ach te kuleczki

Zapraszamy do galerii zdięć

Najsłynniejsze zabytki świata

konkurswielokulturowosc

W ramach projektu Międzykulturowość zachęcamy wszystkie Dzieci wraz z Rodzicami do udziału w konkursie plastycznym.

Cele:

  • przybliżenie aspektów geograficznych i kulturowych świata
  • możliwość prezentacji własnej twórczości dzieci
  • rozwijanie wyobraźni

Regulamin:

  • konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych, szkolnych oraz ich rodziców
  • praca konkursowa ma być formą przestrzenną (gips, masa papierowa, masa solna, karton, tektura itp.)
  • prace muszą być opatrzone metryczką (imię i nazwisko dziecka, wiek, grupa )
  • prace konkursowe należy dostarczyć wychowawcy grupy do 18 maja 2015
  • rozstrzygnięcie i rozdanie nagród nastąpi 21 maja 2015 w Przedszkolu ArtSchool przy ul. Janowicza 2A
  • dla wszystkich uczestników konkursu przewidziany jest słodki upominek

Organizator: Placówki ArtSchool