W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Wieczór Kolęd i Pastorałek

Zapraszamy do galerii zdięć

Art School w Konkursie „Na ludową nutę”

folklor

Przedszkolaki z Art School wezmą udział w konkursie „Na ludową nutę" organizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Nutka w Olsztynie oraz Zespół Pieśni i Tańca Kortowo. Konkurs daje możliwości zaprezentowania się dzieciom w polskim tańcu ludowym. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku 5-6 lat.

W konkursie wezmą udział dwie grupy:

-grupa p. Michaliny Dworak, której dzieci wykonają piosenkę „Krakowiaczek przedszkolaczek" oraz zatańczą Krakowiaka do popularnej melodii Andrzeja Rosiewicza „Chłopcy radarowcy" (wersja instrumentalna);
-grupa p. Małgorzaty Waga, której dzieci wykonają dwa tańce kaszubskie „Owczarek" oraz „Koziorajkę".

Przedmiotem konkursu będzie nagranie video z występem dzieci. Ogłoszenie wyników nastąpi do 5 maja 2015. Wręczenie nagród i występ zwycięzców nastąpi podczas uroczystej gali w dniu 8 maja 2015 roku o godzinie 10.00 w Pływalni Uniwersyteckiej (ul. Tuwima 9, Olsztyn).

Życzymy Artschoolowym Artystom – powodzenia!!!