W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Mali artysci

Zapraszamy do galerii zdięć

Zwierzęta wszyscy lubimy, wierszyki o nich mówimy

konkursrecyta

Już 19 marca, z okazji Międzynarodowego Dnia Poezji w Przedszkolu Art School oraz w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School rusza IV edycja Międzyprzedszkolnego i Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem ,,Zwierzęta wszyscy lubimy, wierszyki o nich mówimy. Tym razem zapraszamy wszystkie chętnie dzieci do prezentowania wierszy o tematyce zwierzęcej.
Karty zgłoszenie można odebrać oraz składać u pań wychowawczyń. Termin deklaracji udziału mija 16 marca.

Serdecznie zapraszamy!!! 


REGULAMIN IV MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO I MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POD HASŁEM:
,,Zwierzęta wszyscy lubimy, wierszyki o nich mówimy" - wybór wierszy poetów dziecięcych

Organizator konkursu: Przedszkole Art School oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School
Cel konkursu: Celem konkursu jest zachęcanie dzieci do poznawania i prezentowania wierszy polskich poetów
Zasady konkursu: Konkurs jest adresowany zarówno do wszystkich dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz do uczniów szkół podstawowych ( klasy 1- 3). Zadaniem każdego uczestnika jest zaprezentowanie wiersza przed publicznością oraz komisją. Prezentowany wiersz musi dotyczyć zwierząt. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszeniową, którą należy dostarczyć osobiście, mailowo lub za pomocą poczty na adres Przedszkola lub Szkoły Art School do 16 marca 2015 roku. Wraz z kartą zgłoszeniową należy dołączyć tekst wiersza z podpisanym imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem uczestnika konkursu.
Konkurs odbędzie się 19 marca w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School przy ul. Janowicza 2a w Olsztynie. W godzinach: 9.30 ( dzieci w wieku przedszkolnym), 12:00 ( uczniowie klas 1-3)
Rozstrzygnięcie konkursu:
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 marca po zaprezentowaniu się wszystkich uczestników. Przewidziane są 3 miejsca oraz wyróżnienia.
Autor
Michalina Dworak