W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Spotkanie z lekarzem stomatologiem

Zapraszamy do galerii zdięć

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny pt. „Zi, zi, zima”

zima

Serdecznie zapraszamy Artschoolowe Dzieci do udziału w konkursie plastycznym.

Aktywność artystyczna to ważny element w rozwoju dziecka. Celem organizowanego konkursu jest zachęcenie dzieci do korzystania z zasobów swojej wyobraźni i naturalnej kreatywności, do tworzenia pomysłowych prac plastycznych o tematyce zimowej. Poszukiwanym atutem prac jest różnorodność i odmienność pomysłów. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-5 lat
Format pracy: maksymalnie A4
Technika wykonania pracy jest dowolna: można rysować, malować wyklejać czy też połączyć wszystkie techniki, tworząc kolaż
Prace wykonane przez dzieci powinny zawierać metryczkę: imię i nazwisko, wiek dziecka, adres, telefon, e- mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe nagrody i dyplomy
Termin składania prac upływa z dniem 6 marca 2015r.