W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Dzień Życzliwości

Zapraszamy do galerii zdięć

Konkurs jęz. angielskiego

tiger

Art School w Ogólnopolskim Konkursie "Eeney meeney miney moe... - czyli angielskie rymowanki, wyliczanki, piosenki"

Artschoolowe Dzieci z grupy 5,5 – 6 – latków biorą udział w Konkursie Języka Angielskiego, którego celem jest rozwijanie werbalnej aktywności dzieci w języku angielskim oraz rozwijanie kreatywności i aktywności plastycznej.
Zadanie dzieci polegało na wykonaniu pracy plastycznej do rymowanki ułożonej przez lektorkę języka angielskiego:

IN MY TOY BOX

In my toy box, I've got a teddy bear! I've got a kite in my toy box!
In my toy box I've got a doll! I've got a ball in my toy box!
In my toy box I've got a puzzle! I've got some blocks in my toy box!
I love my toy box!

Tłumaczenie:

W moim pudełku z zabawkami mam misia! Mam też latawiec.
W moim pudełku z zabawkami mam lalkę! Mam też piłkę!
W moim pudełku z zabawkami mam puzzle. Mam też klocki!
Uwielbiam moje pudełko z zabawkami!

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20.01.2015r.