W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Parada Bajek

Zapraszamy do galerii zdięć

Zdjęcia

camera

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż proponujemy Państwu zakup zdjęć Dzieci. Poniżej przedstawiamy szczegóły:

Pakiet I: zdjęcie grupowe, portret kolor, portret czarno – biały, zdjęcie z grzybkiem i zdjęcia małe – 20zł
Pakiet II: zdjęcia z pakietu I, kalendarz z magnesem, portret w ramce, portret duży – 35zł
Grafizacja - 10 zł
Grafizacja i zdjęcie na płótnie – 45zł

Przy zamówieniu pakietu, można domówić poszczególne zdjęcia w dowolnych ilościach.
Zapisy u Pań Wychowawczyń po wykonaniu zdjęć „próbnych".

Zdjęcia będą wykonywane w dniach:
- oddział Warmia Towers – Przedszkole i Żłobek – 13 stycznia,
- oddział Janowicza – szkoła i Przedszkole – 20, 21, 22 stycznia.

Zachęcamy również do zakupu zdjęć z Urodzin Art School i Balu Karnawałowego – po 16 stycznia.