W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Dzień hiszpański

Zapraszamy do galerii zdięć

Wesoła jesień

jesien

Otwarte warsztaty dla rodziców ,,Wesoła jesień”

Jak co roku, Artschoolowe Przedszkolaki będą miały okazję, wspólnie z Rodzicami wykonać piękne, jesienne prace plastyczne. Ponadto Rodzice będą mogli posłuchać przygotowane przez swoje Pociechy utwory muzyczne oraz zobaczyć przedstawienia teatralne w Ich wykonaniu. Imprezę urozmaica dodatkowo atrakcje przygotowane przez firmę ING. Zapraszamy w następujących terminach:
Oddział Warmia Towers:
20.11 (czwartek), godz. 16.00 – grupy p. Michaliny i p. Sylwii
Oddział Janowicza:
18.11(wtorek), godz. 15.30 - grupy p. Doroty i p. Moniki,
godz. 16.00 - grupa p. Kasi
19.11(środa), godz. 15.30 grupy p. Michaliny i p. Gosi,
godz. 16.00 grupa p. Mai

Życzymy wspaniałej zabawy!!!

Uwaga!
W dniu 19.11. nastąpi zmiana sali dyżurującej dla grup najmłodszych. Tego dnia wyjątkowo będzie to sala Ogród (nr 22 I piętro – oddział Janowicza).