W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Na basenie

Zapraszamy do galerii zdięć

DNI NAUKI I SZTUKI

Artschoolowe Przedszkolakiw starciu z nauką i sztuką.

dni-nauki-2014

24 i 26 września Artschoolowe Przedszkolaki wezmą udział w Olsztyńskich Dniach Nauki i Sztuki organizowanych przez Uniwersytet Warmińsko – Mazurski.
24 września, na spotkanie z nauką, pojadą Dzieci z grup: 4,5 – 5 latków, 5 latków i 5-6 latków ( Przedszkole przy ul. Janowicza) oraz Dzieci z grupy 4-5 latków (Przedszkole Warmia Towers). Przedszkolaki zobaczą ,,Pokaz Szalonego Naukowca", znikającą wodę, niepękające bańki, działo powietrzne strzelające dymnymi krążkami, bańki z lodu oraz dowiedzą się jak wyprodukować kolorową pianę i zapalić żarówkę bez użycia prądu.

26 września, na spotkanie z nauką, pojadą Dzieci z grup: 3,5-4-latków A oraz 3,5-4 latków B ( Przedszkole przy ul. Janowicza) oraz Dzieci z grupy najmłodszej ( Przedszkole Warmia Towers). Młodsze Artschoolowe Przedszkolaki będą podziwiać „Domino plastyczne" czyli układankę rysunkowo- malarską.