• Na basenie

DNI NAUKI I SZTUKI

Artschoolowe Przedszkolakiw starciu z nauką i sztuką.

dni-nauki-2014

24 i 26 września Artschoolowe Przedszkolaki wezmą udział w Olsztyńskich Dniach Nauki i Sztuki organizowanych przez Uniwersytet Warmińsko – Mazurski.
24 września, na spotkanie z nauką, pojadą Dzieci z grup: 4,5 – 5 latków, 5 latków i 5-6 latków ( Przedszkole przy ul. Janowicza) oraz Dzieci z grupy 4-5 latków (Przedszkole Warmia Towers). Przedszkolaki zobaczą ,,Pokaz Szalonego Naukowca", znikającą wodę, niepękające bańki, działo powietrzne strzelające dymnymi krążkami, bańki z lodu oraz dowiedzą się jak wyprodukować kolorową pianę i zapalić żarówkę bez użycia prądu.

26 września, na spotkanie z nauką, pojadą Dzieci z grup: 3,5-4-latków A oraz 3,5-4 latków B ( Przedszkole przy ul. Janowicza) oraz Dzieci z grupy najmłodszej ( Przedszkole Warmia Towers). Młodsze Artschoolowe Przedszkolaki będą podziwiać „Domino plastyczne" czyli układankę rysunkowo- malarską.