W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
 • Spacjówka

Zapraszamy do galerii zdięć

Dzień Otwarty Przedszkola Art School- Warmia Towers- TANIEC I FITNESS

strefatanca

Już w najbliższą niedzielę 21-go września otwieramy przed Wami nasze drzwi! Zapraszamy do nowej siedziby Przedszkola Art School- Warmia Towers z Centrum Rehabilitacji i Rekreacji Dziecięcej.

JEDNO MIEJSCE-WIELE MOŻLIWOŚCI !

Strefa Tańca oraz Fitnessu ART DANCE to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych. To niepowtarzalna okazja aby zrealizować swoje pasje i marzenia taneczne. Tego dnia będziecie mieli okazję zapoznać się z naszą ofertą i skorzystać z BEZPŁATNYCH zajęć, poznać naszych instruktorów, zapisać się do nowych grup :)

GRAFIK:

 • 12.00-12.30 Pilates (Ewa Dul)
 • 12.30-13.00 Zumba ( Ola Buszmak)
 • 13.00-13.30 Balet (Kasia Stocka)
 • 13.30-14.00
 • 14.00-14.30 Rodzic i dziecko (Ilona Kuncewicz)
 • 14.30-15.00 Tańczące maluchy 3-5 l. (Ilona Kuncewicz)
 • 15.00-15.30 Hip Hop (Kasia Rozumek)
 • 15.30-16.00 Kids Dance 5-7 l. (Ilona Kuncewicz)
 • 16.00-16.30 Dancehall (Kasia Rozumek)
 • 16.30-17.00 Sexy Dance (Kasia Rozumek)
 • 17.00-17.30 Zdrowy kręgosłup (Magda Moda)
 • 17.30-18.00 Joga Kundalini/Medytacja (Magda Moda)

MIEJSCE:
Przedszkole Art School- Warmia Towers ul. Barczewskiego 1

Zaproś rodzinę, przyjaciół i baw się razem z nami :)