W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Spacjo?wka

Zapraszamy do galerii zdięć

Narodowe Czytanie

„Narodowe Czytanie" to zainicjowana w 2012 r. przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego ogólnopolska akcja publicznego czytania największych polskich dzieł literackich. Czytanie zostało nazwane „narodowym", aby podkreślić jego powszechny i egalitarny charakter. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest popularyzacja czytelnictwa i zwrócenie uwagi na potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości. Dołączamy się kolejny raz do tegorocznej edycji, która poświęcona będzie twórczości Henryka Sienkiewicza.

PRZEDSZKOLE ART SCHOOL ORAZ NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ
6 WRZEŚNIA NA GODZ. 11.00 DO UDZIAŁU W AKCJI CZYTANIA WYBRANYCH UTWORÓW
HENRYKA SIENKIEWICZA.

Przebieg uroczystości:

1. Przedstawienie celów i organizatora akcji.
2. Przedstawienie sylwetki Henryka Sienkiewicza.
3. Publiczne czytanie utworów Henryka Sienkiewicza przez kadrę Przedszkola Art School i Niepublicznej Szkoły Podstawowej
Art School oraz rodziców połączone z konkursem.
4. „Szkice węglem" – kącik plastyczny dla dzieci.
5. „Spotkanie z Panem Henrykiem" – konkurs plastyczny.

W tym roku, uroczystość odbędzie się w nowo otwartym oddziale Przedszkola Art School – Warmia Towers przy ulicy Barczewskiego 1.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!