W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
 • Zielona lekcja 03

Zapraszamy do galerii zdięć

Zebrania

Drodzy Rodzice!!

Uprzejmie informujemy, że zebrania z Rodzicami odbędą się w następujących terminach:

27 sierpnia (środa) godz. 17.30 grupa 2,5-3-latków wychowawczyni p. Dorota Bączek

3 września (środa)

 • godz. 16.30 grupa 3,5 latków B. wychowawczyni p. Monika Tarach
 • godz. 16.30 grupa 4,5-5-latków wychowawczyni p. Michalina Dworak
 • godz.17.00 grupa 3,5-latków A wychowawczyni p. Katarzyna Portka
 • godz. 17.00 grupa 5-latków wychowawczyni p. Maja Łuczyńska
 • godz. 17.00 grupa 5,6-latków wychowawczyni p. Małgorzata Waga

Podczas spotkań omawiane będą tematy związane z organizacją pracy w roku szkolnym 2014/2015:

 • przedstawienie kadry,
 • omówienie oferty programowej, nowości,
 • sprawy organizacyjne: ubezpieczenie, wyprawka, podręczniki,
 • najbliższe realizowane projekty,
 • spotkanie w wychowawcami.

Serdecznie zapraszamy