W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Konkurs Ekologiczny - Śmieciowe potwory

Zapraszamy do galerii zdięć

Bliscy czytają- dzieci słuchają!!

czytamydzieciom

,,Nie czyta się dlatego, że się biednieje lecz biednieje się dlatego, że się nie czyta"

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie oraz wszyscy bliscy Artschoolowych Przedszkolaków!
W maju zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej akcji Przedszkola Art School: „Bliscy czytają - dzieci słuchają". Będziecie mieli Państwo okazję przyjść do naszego przedszkola, spotkać się z naszymi niezwykłymi słuchaczami - Artschoolowymi Przedszkolakami oraz przeczytać im przygotowany przez siebie literacki utwór dla dzieci, przeżywając cudowną przygodę, która z pewnością przywoła radosne wspomnienia z dzieciństwa.

Pamiętajcie jak ważne jest głośne czytanie dzieciom!!!

Wszystkich informacji dotyczących np. dogodnego dla Państwa terminu, dowiecie się u Pań Wychowawczyń!

Zachęcamy serdecznie!!!