W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Światowy Dzień Pluszowego Misia

Zapraszamy do galerii zdięć

Osiedlisko Kultury

osiedlisko

10 maja, godz. 12.00 – scena przed naszym placem zabaw

Szanowni Państwo!!!
Przedszkole i Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School serdecznie zapraszają na występy artystyczne dzieci z naszych placówek edukacyjnych, które będzie można podziwiać podczas imprezy kulturalnej organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Radę Osiedla „Jaroty".
Dla wszystkich Dzieci zostały zakupione stroje – (spódniczki - dla dziewczynek i koszulki – dla chłopców). Można je odbierać u Pań Wychowawczyń od czwartku – 8 maja. Prosimy o ich zwrot w poniedziałek, po występie.
Prosimy Was - Drodzy Rodzice, aby dziewczynki w tym dniu miały na sobie białe bluzeczki, artschoolowe spódniczki oraz białe leginsy (ewentualnie rajstopki), natomiast chłopcy - spodnie w ciemnym kolorze ( czarne lub granatowe jeansy) oraz kolorowe (zakupione przez nas) koszulki.

Spotykamy się o godz. 11.45 przed naszym placem zabaw.

Z góry dziękujemy za wspólną współpracę!!!