W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Tłusty Czwartek

Zapraszamy do galerii zdięć

Warsztaty Wielkanocne

warsztatywielkanocne

W Art School bardzo ważne jest kultywowanie tradycji, staramy się tego nauczyć naszych małych Artschoolowych Przedszkolaków. Dlatego, jak każdego roku przed Świętami Wielkiej Nocy, zapraszamy wszystkich Rodziców wraz z Dziećmi na Warsztaty Wielkanocne. Czekają na Was liczne atrakcje: występy teatralne i wokalne Dzieci, warsztaty plastyczne, na których wykonacie wspólnie piękne ozdoby świąteczne, które na pewno będą miłym akcentem na świątecznym stole. Po zakończeniu warsztatów zapraszamy na poczęstunek. Nie zabraknie świątecznego pasztetu, wędlin, jajek, a także pysznych wielkanocnych ciast, przygotowanych przez naszą Artschoolową Kuchnię.

  • 15 kwietnia godz. 15. 30 - grupy: p. Moniki, p. Kasi, p. Michalinki.
  • 16 kwietnia godz. 15.30 grupy: p. Mai, p. Gosi, p. Dorotki

Zapraszamy!!!!!