W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Świąteczny czas

Zapraszamy do galerii zdięć

Bonjour- Dzień Francuski w Przedszkolu Art School

dzien-fracji

W ostatni piątek przedszkolaki z Art School wybrały się w niezwykłą podróż do Francji. Podczas tej dalekiej podróży przedszkolaki poznały kulturę, tradycję i zabytki Francji. Dowiedziały się, jakie miasto jest stolicą Francji i jakiego koloru jest flaga narodowa tego kraju. Zapoznały się z kuchnią francuską i jej specjalnościami, którymi są: ślimaki, żabie udka, owoce morza, musztarda i różnego rodzaju sery. Nie zabrakło również degustacji prawdziwych francuskich ciasteczek. Nasza podróż obfitowała w zwiedzanie zamków nad Loarą oraz najsłynniejszych zabytków Paryża, takich jak: Wieża Eiffla i szklana piramida Louvre'u, w której znajdują się dzieła malarskie artystów znanych na całym świecie: Van Gogh, Picasso, Da Vinci.

BON VOYAGE!!!!!!!!