W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Zielona lekcja 06

Zapraszamy do galerii zdięć

Autochodzik

AUTOCHODZIK

Przedszkole Art School oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School dołączyła do Programu AUTOCHODZIK, który wprowadza najmłodszych w świat świadomego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Adresatami tego programu są dzieci w wieku 4-7 lat, rodzice i opiekunowie oraz nauczyciele. Program, a raczej Rajd, składa się z 8 etapów:

  • ALFABET-drogowe zasady - piesi, znaki, pojazdy;
  • AUTOMIARKA- Świat Dziecka- wzrost, słuch, wzrok;
  • ALE BLASKI- widzenie po zmroku- ciemność, światła, odblaski;
  • AUTOSALON - pokazowe pojazdy- rodzaje, budowa, prezentacje;
  • AUTODROM- sportowe zmagania;
  • A JA MAM- rowerowe początki- rower, nauka, jazda;
  • AUTO PILOT- podróże małe i duże- pasażer, pomocnik, odkrywca;
  • ASY ASY- gry testy, zagadki. Poprzez dobrą zabawę, wprowadzimy dzieci w świat ruchu drogowego.