W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Zajęcia z mamą Oliwki

Zapraszamy do galerii zdięć

Spotkanie

spotkanie integracyjne

21 września w godz. 11.00 – 14.00 serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego SPACJÓWKA (Unieszewo 29, gmina Gietrzwałd) na imprezę integracyjną: „Święto Pieczonego Ziemniaka".

Na wszystkich czekają liczne atrakcje: zapoznanie Gości z gospodarstwem: obejrzymy i nakarmimy zwierzęta. Dzieci i Rodzice będą mieli możliwość zobaczenia, jak się doi kozę oraz jak się uprawia ziemniaki w przydomowym ogródku. W stodole będzie przygotowana wystawa zbiorów warzyw i owoców z ogrodu oraz przetworów z nich wykonanych (z możliwością kupienia). Wspólnie przygotujemy ziemniaczki do pieczenia i wrzucimy je do ogniska. Weźmiemy udział w super grach i konkurencjach na boisku, tj.: rzut ziemniakiem do celu, drużynowe przenoszenie ziemniaków z jednego "kopca" do drugiego, slalom w workach po ziemniakach (mamusie-kontra tatusiowie).

Po rozgrywkach, rozpoczniemy wspólną biesiadę przy ognisku.
W ramach poczęstunku będą przygotowane dla Nas: kiełbaski do pieczenia w ognisku, bigos staropolski, smalec domowy z ogóreczkiem, drożdżówka z marmoladą, pieczywo, ketchup, musztarda, dipy i masło do pieczonych ziemniaczków oraz kompot owocowy.
W razie niepogody imprezę przeniesiemy do ogrzewanej stodoły.
Koszt imprezy to 30 zł od osoby dorosłej, 15 zł od dziecka (do 12lat). Zapraszamy Państwa rodzinnie, mile widziani Babcie i Dziadkowie.
Zapisy i opłata - w sekretariacie.

Gorąco zapraszamy!
Na wszystkich czeka świetna zabawa!