W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Czyje to oczka...

Zapraszamy do galerii zdięć

Przyszłość Dla Dzieci

fundacja pomoc dzieciom

Przedszkole Art School oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School, w ramach współpracy z Fundacją „Przyszłość Dla Dzieci", zachęca Dzieci i Rodziców z obu placówek oświatowych do przyłączenia się do akcji:

ZBIERAJ NAKRĘTKI I POMAGAJ PODOPIECZNYM FUNDACJI „ PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI"

W związku z organizowaną II edycją akcji Zbieramy nakrętki – wkręć się i pomagaj podopiecznym fundacji „Przyszłość dla Dzieci".
Przyłącz się i pomóż Dzieciom z województwa warmińsko- mazurskiego wymagającym długotrwałego leczenia i kosztownej rehabilitacji.
Rodzice tych dzieci nie zawsze dają radę sami dźwigać ciężar, który na nich spadł.
Zasada jest prosta: zbieraj plastikowe nakrętki po różnego rodzaju napojach, obojętnie jaki kształt i kolor. Liczy się ilość – im więcej korków, nakrętek, tym większa pomoc dla Dzieci.
Zaangażowanie w zbieranie korków nic nie kosztuje, a wszyscy którzy przyłączają się do akcji pomagają.


W imieniu Dzieci – serdecznie dziękujemy