W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Pierniczki w Art School

Zapraszamy do galerii zdięć

Akademia Aquafresh

Przedszkole Art School przystąpiło do III edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej: „Akademia Aquafresh", który koncentruje się na profilaktyce stomatologicznej dzieci w wieku przedszkolnym.

aquafresch
Celem programu jest przygotowanie dzieci w wieku przedszkolnym do samodzielnego dbania o higienę jamy ustnej i troski o swoje uzębienie.
W Polsce, próchnica jest problemem społecznym. Może rozpocząć się już od pojawienia się pierwszego ząbka, a pierwsze 3-6 lat życia dziecka są istotne dla rozwoju procesu próchniczego. Dlatego uczenie dzieci mycia ząbków po każdym posiłku już od pierwszych lat życia, a także budowanie świadomości potrzeby utrzymania jamy ustnej w odpowiedniej higienie jest warunkiem niezbędnym w powodzeniu działań profilaktycznych.
Program realizowany jest we wszystkich grupach wiekowych poprzez udział dzieci w zajęciach edukacyjnych, zabawach i konkursach, którego bohaterowie – trzy urocze Pastusie – będą uczyły dzieci jak prawidłowo dbać o ząbki, aby były zdrowe. Każde dziecko uczestniczące w programie otrzymuje na pierwszym zajęciu Dyplom Plastusiowego Przyjaciela. Na kolejnych zajęciach dzieci będą miały okazję do zdobywania specjalnych naklejek do swojego dyplomu.
Program Akademii Aquafresh, wspomaga nauczycieli w realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego, pozwalając w ciekawy i nieszablonowy sposób, poprzez zabawę i ćwiczenia, wykształcić w dzieciach prawidłowe nawyki higieniczne. Tematyka zajęć prowadzona jest według scenariuszy przygotowanych przez ekspertów Akademii Aquafresh.
Serdecznie zapraszamy Rodziców do włączenia się do programu. Specjalnie dla Was przygotowana jest Strefa dla Rodziców z materiałami edukacyjnymi i pomysłami na weekendowe zabawy.
Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej programu www.akademia-aquafresh.pl