W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Parada Bajek

Zapraszamy do galerii zdięć

Dni Adaptacyjne 2013

logonabor

Szanowni Rodzice i drogie Dzieci – Artschoolowe Przedszkolaki!


Serdecznie zapraszamy Dzieci z grupy 2,5 oraz 3 – latków wraz z Rodzicami - na organizowane tradycyjnie w Art School „Dni Adaptacyjne", które odbędą się w dniach od 28 do 30 sierpnia, w godzinach od 9-tej do 11.30. W programie m.in.:

  • zapoznanie Dzieci z osobami, które będą czuwały nad sferą dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńczą w grupie najmłodszej, „poznanie" Przedszkola,
  • przedstawienie naszej oferty programowej w postaci warsztatów,
  • zajęcia adaptacyjne i integracyjne w grupie z wychowawcą,
  • poczęstunek oraz liczne niespodzianki.

Zależy nam, by Dzieci czuły się u nas bezpiecznie i dobrze już od pierwszego dnia pobytu.
Szczegółowy program „Dni adaptacyjnych" przedstawimy 19 sierpnia.
Spotkanie z Rodzicami dzieci z najmłodszej grupy odbędzie się 29 sierpnia o godz. 17.30.